Afgani je odroda s prevahou indiky, ktorá pochádza z Afganistanu, z oblasti Hindukúša. Táto odroda je známa svojimi silnými relaxačnými účinkami na telo a myseľ. Afghani má tendenciu navodzovať pocit pokoja a eufórie, vďaka čomu je táto odroda obľúbená na večerné použitie alebo na relaxáciu. Má typickú zemitú a drevitú vôňu.

Na druhej strane Hindu Kush je odroda indica, ktorá pochádza priamo z oblasti Hindu Kush v Afganistane a Pakistane. Táto odroda je tiež známa svojimi relaxačnými účinkami, najmä na telo. Hindu Kush má tendenciu navodzovať pocit eufórie a fyzického uvoľnenia. Má charakteristickú drevitú a zemitú vôňu s ľahkými kvetinovými tónmi.

Obe odrody majú silné indické vlastnosti, a preto sú vhodné na uvoľnenie a relaxáciu. Rozdiel medzi nimi spočíva v miernych rozdieloch v chuti, drobných rozdieloch v účinkoch a histórii pôvodu. Obe sú vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú odrody konope, ktoré pomáhajú pri relaxácii a stresových stavoch.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dní
66,40 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Hoci názov Cannabis indica pochádza z Indie, najlepšie čisté indky sa pestujú v Afganistane. Presne ako tieto feminizované semená marihuany…