Afghani je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z Afganistanu. Táto odroda je známa svojimi silnými relaxačnými účinkami na telo a myseľ. Afghani má tendenciu navodzovať pocit pokoja a eufórie, vďaka čomu je táto odroda obľúbená na večerné použitie alebo na relaxáciu. Má typickú zemitú a drevitú vôňu.

Kush je širší pojem, ktorý označuje viacero odrôd konope vrátane tých, ktoré pochádzajú z oblasti Hindu Kush, ako napríklad Master Kush. Vo všeobecnosti sú aj odrody Kush s dominanciou indiky a majú podobné relaxačné účinky ako odroda Afghani. Charakteristickými znakmi odrôd Kush sú ich silné účinky na telo, uvoľnenie a eufória. Chute a vône môžu byť rôzne, ale často majú drevitý, zemitý alebo kvetinový charakter.

Rozdiel medzi odrodami Afghani a Kush môže spočívať v konkrétnych odrodách a ich arómach, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od pôvodu a kríženia. Obe odrody však vo všeobecnosti ponúkajú silné relaxačné účinky a sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú uvoľnenie a pokoj.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dní
66,40 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Hoci názov Cannabis indica pochádza z Indie, najlepšie čisté indky sa pestujú v Afganistane. Presne ako tieto feminizované semená marihuany…