Afghani je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z Afganistanu. Táto odroda je známa svojimi relaxačnými účinkami na telo a myseľ. Afghani má tendenciu navodzovať pocit pokoja a eufórie. Je obľúbená pre svoju schopnosť pomáhať pri nespavosti a stresových stavoch. Má tiež charakteristickú zemitú a drevitú vôňu.

Master Kush je ďalšia odroda s prevahou indiky, ktorá pochádza z oblasti Hindu Kush na hraniciach Afganistanu a Pakistanu. Tento kmeň je známy svojimi silnými relaxačnými účinkami na telo. Master Kush má tendenciu vyvolávať pocit eufórie a fyzického uvoľnenia. Je obľúbený pre svoju schopnosť pomáhať pri bolesti a úzkosti. Má tiež charakteristickú drevitú vôňu s ľahkými kvetinovými tónmi.

Obe odrody majú silné indické vlastnosti a sú vhodné na večerné použitie alebo pre ľudí, ktorí hľadajú uvoľnenie a relaxáciu. Rozdiel medzi nimi môže spočívať v jemnej chuti a mierne odlišných účinkoch, obe sú však vhodné pre tých, ktorí hľadajú tradičný indický zážitok.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dní
66,40 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Hoci názov Cannabis indica pochádza z Indie, najlepšie čisté indky sa pestujú v Afganistane. Presne ako tieto feminizované semená marihuany…
Rýchle info
Original Skunk 1 - regulérne semená 10 ks SeedsmanOriginal Skunk 1 - regulérne semená 10 ks Seedsman

Original Skunk 1 - regulérne semená 10 ks Seedsman

Do 5 dní
35,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Original Skunk 1 bol prvým skutočným stabilizovaným hybridom, ktorý vstúpil do holandských konopných skleníkov. Pôvodne bol vytvorený…