Afghani je odroda s dominanciou indica, ktorá pochádza z Afganistanu. Je známa svojimi silnými relaxačnými účinkami na telo a myseľ. Afghani má tendenciu navodzovať pocit pokoja a eufórie, vďaka čomu je táto odroda obľúbená na večerné užívanie alebo na relaxáciu. Má typickú zemitú a drevitú vôňu.

Purple Kush je tiež odroda s prevahou indiky a má podobne silné relaxačné účinky. Charakteristickým znakom Purple Kush je fialové sfarbenie listov a púčikov, ktoré jej dalo názov. Táto odroda má tendenciu navodzovať pocit fyzického uvoľnenia a eufórie, vďaka čomu je vhodná pre ľudí hľadajúcich relaxáciu a úľavu od bolesti. Má tiež charakteristickú sladkú a kvetinovú vôňu.

Rozdiel medzi Afghan a Purple Kush spočíva v chuti, vizuálnom vzhľade a miernych rozdieloch v účinkoch. Afghani má tradičnú zemitú chuť, zatiaľ čo Purple Kush môže mať sladšie tóny vďaka svojmu fialovému sfarbeniu. Obe sú vhodné na relaxáciu, ale Purple Kush možno charakterizovať jeho vizuálnou estetikou.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi SeedsAfghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Afghani 1 - feminizované semená 10 ks, Sensi Seeds

Do 5 dní
66,40 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri, venku
Hoci názov Cannabis indica pochádza z Indie, najlepšie čisté indky sa pestujú v Afganistane. Presne ako tieto feminizované semená marihuany…
Rýchle info
Original Skunk 1 - regulérne semená 10 ks SeedsmanOriginal Skunk 1 - regulérne semená 10 ks Seedsman

Original Skunk 1 - regulérne semená 10 ks Seedsman

Do 5 dní
35,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Original Skunk 1 bol prvým skutočným stabilizovaným hybridom, ktorý vstúpil do holandských konopných skleníkov. Pôvodne bol vytvorený…