Big Bud je odroda konope, ktorá vyniká výnosom. Je to šampión v zbere úrody a pokiaľ ide o množstvo kvetov, Big Bud zodpovedá svojmu názvu. Táto odroda vytvára veľké, ťažké púčiky, ktoré sú plné živice. Ak ste pestovateľ, ktorý chce získať čo najväčšiu úrodu, Big Bud môže byť tou správnou voľbou. Pokiaľ ide o účinky, Big Bud zvyčajne ponúka skôr telesný efekt, ktorý môže byť ideálny na uvoľnenie po náročnom dni.

Northern Lights je ďalšia ikonická odroda, ktorá si získala srdcia mnohých spotrebiteľov. Je známa svojimi silnými a upokojujúcimi účinkami, čo z nej robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a upokojenie. Táto odroda s dominanciou indiky má výrazné kvety a ponúka charakteristickú sladkú a zemitú chuť. Northern Lights je často voľbou pre tých, ktorí potrebujú pomoc pri nespavosti alebo stresových stavoch.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami sú zrejmé - Big Bud sa špecializuje na výnos a fyzické účinky, zatiaľ čo Northern Lights ponúka silné relaxačné a upokojujúce účinky. Výber medzi týmito dvoma odrodami závisí od vašich priorít a preferencií.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi SeedsShiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Do 5 dní
48,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri
Najsilnejší model z genotypov Skunk s úžasným výnosom, aký ste kedy videli, bol pomenovaný na počesť hinduistického boha Shiva - pána…