Cannabis Ruderalis

Cannabis Ruderalis je popri Cannabis Sativa a Cannabis Indica jedným z troch hlavných druhov konope. Táto odroda je známa svojím malým vzrastom a odolnosťou voči chladnejšiemu podnebiu.

Účinky a vlastnosti

Ruderalis má jedinečné vlastnosti, ako je automatické kvitnutie nezávislé od fotoperiódy, čo znamená, že kvitne na základe veku, nie dĺžky svetelného cyklu. Jej obsah kanabinoidov je vo všeobecnosti nižší, čo znamená, že má menej psychoaktívnych účinkov ako sativa alebo indica.

Negatívne účinky

Cannabis Ruderalis sú vo všeobecnosti obmedzené vzhľadom na jej nízky obsah THC. To znamená, že má menšie riziko vyvolania úzkosti alebo paranoje v porovnaní s odrodami s vyšším obsahom THC. Podobne ako iné odrody však môže spôsobiť sucho v ústach alebo v očiach.

Rýchle info Rýchle kvitnutie
Royal AK feminizované semienka 3 ks Royal Queen SeedsRoyal AK feminizované semienka 3 ks Royal Queen Seeds

Royal AK feminizované semienka 3 ks Royal Queen Seeds

Skladom
23,40 €
Verzia feminizované
Genotyp sativa, indika
Genetika Ruderalis
Semená feminizovanej odrody konope s génmi populárneho kmeňa známeho aj ako AK-47. Ide o veľmi silný kmeň konope, ktorý vyniká korenistou…
Rýchle info Rýchle kvitnutie
Easy Bud - samokvitnúce semienka 5 ks Royal Queen SeedsEasy Bud - samokvitnúce semienka 5 ks Royal Queen Seeds

Easy Bud - samokvitnúce semienka 5 ks Royal Queen Seeds

Skladom
21,40 €
Verzia feminizované
Genotyp indika
Genetika Ruderalis, White Indica
Väčšinu z samonakvétací feminizovaných Strain možno pestovať ľahko. Pestovanie tohto Strain je však natoľko jednoduché - preto sa nazýva…