Sour Diesel, často označovaný jednoducho ako Diesel, je známy pre svoj silný psychický povzbudzujúci a energizujúci účinok. Táto odroda sa považuje za dominantnú sativu a je obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú stimuláciu, kreativitu a úľavu od stresu. Má dieselovú chuť s výraznými citrusovými a chemickými tónmi.

Jack Herer je ďalšia známa odroda s jasným duševným povznesením, ale aj fyzickým uvoľnením. Považuje sa za odrodu sativa, ktorá dokáže zvýšiť produktivitu a kreativitu. Má sladkú a korenistú chuť s nádychom dreva. Jack Herer je obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi, ktorí chcú zostať aktívni a sústredení.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú v účinkoch, genetickom pôvode a chuťovom profile. Sour Diesel ponúka silné duševné povzbudenie a dieselovú chuť, zatiaľ čo Jack Herer kombinuje duševné povzbudenie s fyzickým uvoľnením a má sladkú chuť. Výber medzi nimi závisí od toho, aký typ účinkov a zážitkov preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Skladom
44,50 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herero x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…
Rýchle info
Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet SeedsJack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Skladom
27,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herer x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…