Durban Poison je známy svojou sviežou, citrusovou vôňou a jasnou, aktivujúcou eufóriou. Táto odroda je často dominantná sativa a má tendenciu ponúkať vysokú energetickú stimuláciu, takže je vhodná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú aktívny a kreatívny zážitok. Durban Poison je často obľúbenou voľbou pre každodenných užívateľov konope.

Sour Diesel je kmeň, ktorý je známy svojou kyslou a pálivou arómou, ktorá pripomína benzín. Tento kmeň má tiež tendenciu byť sativa dominantný a ponúka silné a povzbudzujúce účinky, ktoré môžu zvýšiť energiu a podporiť kreativitu. Sour Diesel je obľúbenou voľbou pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú eufóriu a povzbudenie.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú najmä v chuti, vôni a účinkoch. Durban Poison je známy svojou čistou energiou, zatiaľ čo Sour Diesel ponúka povzbudzujúci a euforický zážitok. Výber medzi nimi závisí od toho, aký typ zážitku preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
Sour Diesel - feminizované semienka 5ks Royal Queen SeedsSour Diesel - feminizované semienka 5ks Royal Queen Seeds

Sour Diesel - feminizované semienka 5ks Royal Queen Seeds

Skladom
29,90 €
27,18 € bez DPH
Verzia feminizované
Genotyp sativa
Genetika Northern Lights, NYCD, Hawaiian
Sour Diesel je veľmi prenikavý, aromatický strain. Zdrojom jeho chemické, bylinné a kyslé príchute sú jeho trblietavé palice. Pri pestovaní…