Durban Poison je známy svojou sviežou, citrusovou vôňou a jasnou, aktivujúcou eufóriou. Táto odroda je často dominantná sativa a má tendenciu ponúkať vysokú energetickú stimuláciu, takže je vhodná pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú aktívny a kreatívny zážitok. Durban Poison je často obľúbenou voľbou pre každodenných užívateľov konope.

Super Lemon Haze je kmeň, ktorý je známy svojou výraznou citrónovou chuťou a vôňou, vďaka čomu osviežuje chuťové bunky. Tento kmeň má tiež tendenciu byť sativa dominantný a ponúka jasné a euforické účinky, ktoré môžu zvýšiť energiu a zlepšiť náladu. Super Lemon Haze je obľúbenou voľbou pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú povznášajúci a osviežujúci zážitok.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú najmä v chuti, vôni a zložení účinkov. Durban Poison sa zameriava na aktiváciu a jasnosť, zatiaľ čo Super Lemon Haze ponúka osviežujúci citrónový zážitok s euforickými účinkami. Výber medzi týmito dvoma variantmi závisí od toho, aký typ zážitku preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info -18%
Harmony Tempo Pods 318 mg CBD, Super Lemon HazeHarmony Tempo Pods 318 mg CBD, Super Lemon Haze

Harmony Tempo Pods 318 mg CBD, Super Lemon Haze

Skladom
23,50 € 28,60 €
21,36 € bez DPH
Genetika Super Lemon Haze
Vyskúšajte príchuť čerstvých citrónov sa Super Lemon Haze! "Zákaz predaja alkoholických nápojov, tabakových výrobkov, fajčiarskych pomôcok,…