Haze je klasický kmeň konope s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi jasnými, euforickými a stimulujúcimi účinkami. Haze má tendenciu stimulovať myseľ a telo, čo môže viesť ku kreativite a aktivite. Často sa vyhľadáva na každodenné užívanie, keď chcú ľudia zostať aktívni a čulí.

Amnesia Haze je variáciou klasického Haze so silným a intenzívnym účinkom. Táto odroda má tiež euforické a povzbudzujúce účinky, ale môže byť silnejšia a mentálne stimulujúca. Je známe, že zlepšuje náladu, zvyšuje kreativitu a zvyšuje energiu.

Obe tieto odrody majú spoločné účinky, ako je eufória, povzbudenie a zlepšenie nálady, ale Amnesia Haze sa často považuje za silnejšiu a mentálne stimulujúcejšiu. Výber medzi nimi závisí od toho, akú intenzitu účinkov uprednostňujete a či hľadáte väčšiu stimuláciu alebo skôr jasnú myseľ s miernym opojením.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
The Doors 18ks regulérních semen Mr. NiceThe Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

The Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

Do 5 dní
80,10 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri
Genetika: NL5Haze x Haze AC (25% Afghan, 75% Haze). Dĺžka kvetu: až 16 týždňov, urobte starostlivú selekciu rastlín. Outdoor pestovanie sa…
Rýchle info
Jack Herer - feminizované semienka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
29,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Hybrid, ktorý kombinuje vlastnosti oboch genotypov – indika aj sativa. Feminizované semená marihuany seedbanky Seedsman sú výsledkom…