Haze je jednou z klasických odrôd konope s dominanciou sativa. Je známa svojimi jasnými, euforickými a stimulačnými účinkami. Haze má tendenciu stimulovať myseľ a telo, čo môže viesť ku kreativite a aktivite. Často je vyhľadávaná na každodenné užívanie, keď chcú ľudia zostať aktívni a čulí.

Lemon Haze je variáciou klasického Haze s pridaním citrusovej arómy a chuti. Táto odroda si zachováva euforické účinky Haze, ale do svojho chuťového profilu pridáva svieži a osviežujúci citrónový nádych. Lemon Haze je obľúbený pre svoju kombináciu pozitívneho myslenia a osviežujúcej arómy.

Obe tieto odrody majú spoločné účinky, ako je eufória, povzbudenie a zlepšenie nálady, ale Lemon Haze vyniká svojím citrusovým chuťovým profilom. Výber medzi týmito dvoma druhmi závisí od toho, či dávate prednosť čistému Haze alebo chcete zažiť osviežujúcu citrónovú príchuť.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info
The Doors 18ks regulérních semen Mr. NiceThe Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

The Doors 18ks regulérních semen Mr. Nice

Do 5 dní
80,10 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri
Genetika: NL5Haze x Haze AC (25% Afghan, 75% Haze). Dĺžka kvetu: až 16 týždňov, urobte starostlivú selekciu rastlín. Outdoor pestovanie sa…
Rýchle info
Jack Herer - feminizované semienka 5 ks SeedsmanJack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Jack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

Skladom
29,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp fifty-fifty
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Hybrid, ktorý kombinuje vlastnosti oboch genotypov – indika aj sativa. Feminizované semená marihuany seedbanky Seedsman sú výsledkom…