Jack Herer je kmeň s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi energizujúcimi a mentálne stimulujúcimi účinkami. Tento kmeň je obľúbený medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú kreativitu, jasné myslenie a úľavu od úzkosti. Má tiež charakteristickú paprikovú a korenistú chuť.

Durban Poison je tiež odroda s dominanciou sativa, ktorá je známa svojou energizujúcou a jasnou duševnou povahou. Považuje sa za veľmi stimulujúcu odrodu a často sa používa na povzbudenie a zlepšenie nálady. Má charakteristickú sladkú a korenistú chuť a je známa svojimi silnými účinkami.

Obe odrody sú vhodné pre spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú satívu a hľadajú duševnú vzpruhu. Rozdiely spočívajú v chuti a miernych rozdieloch v účinkoch. Jack Herer má korenistejšiu chuť, zatiaľ čo Durban Poison je sladší a pikantnejší. Výber medzi nimi závisí od vašich chuťových preferencií a konkrétnych účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Skladom
44,50 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herero x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…
Rýchle info
Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet SeedsJack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Skladom
27,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herer x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…