Jack Herer je kmeň s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi energizujúcimi a mentálne stimulujúcimi účinkami. Tento kmeň je obľúbený medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú kreativitu, jasné myslenie a úľavu od úzkosti. Má tiež výraznú korenistú a korenistú chuť a je pomenovaný po známom aktivistovi za legalizáciu konope, čo prispieva k jeho reputácii.

Pineapple Express je hybrid s dominanciou sativa a je známy svojimi euforickými a energizujúcimi účinkami. Tento kmeň je často voľbou pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú zlepšenie nálady, kreativitu a úľavu od stresu. Má sladkú a ovocnú chuť, ktorá pripomína ananás, ktorý dal tejto odrode meno.

Obe odrody sú vhodné pre spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú satívu a mentálnu stimuláciu. Rozdiely medzi nimi spočívajú v chuti a miernych rozdieloch v účinkoch. Jack Herer má paprikovú a korenistú chuť, zatiaľ čo Pineapple Express má sladkú a ovocnú chuť s euforickými účinkami. Výber medzi nimi závisí od vašich chuťových preferencií a konkrétnych účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Skladom
49,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herero x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…
Rýchle info
Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet SeedsJack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Skladom
27,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herer x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…