Jack Herer je kmeň s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi energizujúcimi a mentálne stimulujúcimi účinkami. Tento kmeň je obľúbený medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú kreativitu, jasné myslenie a úľavu od úzkosti. Má tiež výraznú korenistú a korenistú chuť a je pomenovaná po známom aktivistovi za legalizáciu konope, čo jej pridáva na reputácii.

Sour Diesel, známy aj ako Sour D, je ďalší kmeň s dominanciou sativa, ktorý je známy svojimi silnými duševnými účinkami. Tento kmeň dokáže vyvolať pocity eufórie, vzrušenia a kreativity. Má charakteristickú príchuť benzínu a citrusových plodov.

Obe odrody sú vhodné pre konzumentov, ktorí uprednostňujú sativu a hľadajú mentálnu stimuláciu. Rozdiely medzi nimi spočívajú v chuti a miernych rozdieloch v účinkoch. Jack Herer má korenistú a korenistú chuť, zatiaľ čo Sour Diesel má charakteristickú pachuť benzínu a citrusových plodov. Výber medzi nimi závisí od vašich chuťových preferencií a konkrétnych účinkov, ktoré hľadáte.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet SeedsJack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Jack 47 - feminizované semienka 5 ks Sweet Seeds

Skladom
44,50 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herero x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…
Rýchle info
Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet SeedsJack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Jack 47 – feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Skladom
27,80 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Super-hybrid získaný skrížením dvoch najsilnejších odrôd všetkých čias, Jack Herer x AK-47. Náš žrebec AK-47 bol vybraný predovšetkým pre…