Lemon Skunk je odroda, ktorá je známa svojou citrónovou vôňou a sviežou citrusovou chuťou. Táto odroda má tendenciu ponúkať vyvážený zážitok s kombináciou fyzických a euforických účinkov. Lemon Skunk je obľúbenou voľbou medzi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú osviežujúcu chuť a zážitok.

Blue Dream je odroda, ktorá sa často považuje za dominantnú sativu a má tendenciu ponúkať eufóriu a jasný duševný zážitok. Má sladkú, čučoriedkovú príchuť a je známa svojou schopnosťou stimulovať kreativitu a energiu. Blue Dream je často voľbou pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú povznášajúci a inšpirujúci zážitok.

Rozdiely medzi týmito dvoma odrodami spočívajú v chuťovom profile, účinkoch a pôvode. Lemon Skunk má citrónovú chuť a vyvážené účinky, zatiaľ čo Blue Dream ponúka čučoriedkovú príchuť a sativa eufóriu. Výber medzi nimi závisí od toho, aký typ zážitku a účinkov preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia -33%
Amnesia Lemon - feminizované semená 3ks, Silent SeedsAmnesia Lemon - feminizované semená 3ks, Silent Seeds

Amnesia Lemon - feminizované semená 3ks, Silent Seeds

Skladom
18 € 26,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp sativa
Umiestnenie vo vnútri, venku
Prémiové feminizované semená Amnesia Lemon vyjadrujú všetky kvalitatívne vlastnosti svojho ušľachtilého genetického dedičstva z odrôd…