Barney's Farm je banka s históriou siahajúcou do začiatku 80. rokov 20. storočia. Všetci fanúšikovia konopy poznajú farmu Barney's Farm. Barneyho kmene vyhrali nespočetné množstvo súťaží vrátane Cannabis Cupu, a to už 6 rokov! Farma Barney's ponúka vynikajúcu kvalitu kmeňov overenú časom a fanúšikmi konope. 

Zakladateľ seedbanky Derry získal svoju prvú genetickú konopu v Ázii. Počas toho precestoval tucet krajín. Vlastné modely pestuje od roku 1986. Farma Barney's Farm je ikonou v oblasti šľachteného konope a produkuje jedny z najlepších modelov na pestovanie v interiéri. Barny's Sweet Tooth, Critical Rapido, Malana Bomb, Tangerine Dream sú dnes už legendárne marihuanové genetiky. 

Spoločnosť Barney's produkuje výlučne svoje vlastné konopné semená, nekopíruje iných výrobcov, a práve to robí túto banku semien takou jedinečnou. 

VAROVANIE: Pestovanie konopy na účely pestovania drogy je nezákonné. Semená rastlín konopy sú určené len na zberateľské účely. Akékoľvek zneužitie môže byť v rozpore so zákonom.