Zakladanie seedbanky Fast Buds bolo tak trochu zhodou okolností, ale v roku 2012 Fast Buds konečne vydali svojich prvých 5 samokvitnúcich genetík:  Crystal Meth, G14, Mexican Airlines, Northern Express a C4matic.

Fast Buds sú unikátni tiež svojím pôvodom: pochádzajú z Ameriky. Americká genetika bola pre európskych pestovateľov niečím úplne novým. V roku 2014 sa genetiky FB prvýkrát dostali aj do EÚ. Patria teda skôr medzi mladšie, no za to poriadne ambiciózne seedbanky. 

Portfólio semienok marihuany značky Fast Buds sa rozšírilo o totálnu bombu - svetový autoflower bestseller s názvom Girl Scout Cookies Auto. Ďalšou, avšak už známejšou, novinkou bola Gorilla Glue Auto v roku 2016, ktorá sa behom niekoľkých mesiacov stala obrovských úspechom a dodnes je považovaná za najpredávanejší autoflower model všetkých čias. V roku 2019 sa odroda Blackberry Auto umiestnila na 1. mieste súťaže Autoflower Cup v americkom Oregone.

UPOZORNENIE: Pestovane konopy za účelom získania drogy je protizákonné. Akékoľvek zneužitie konopy môže byť v rozpore so zákonom. Rešpektujte legislatívu vášho štátu!