Northern Lights je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojou silnou relaxačnou povahou. Táto odroda má tendenciu navodzovať fyzický pokoj a pomáha pri nespavosti. Je obľúbená pre svoju schopnosť zmierňovať stres, bolesť a úzkosť. Northern Lights má často vyšší obsah THC.

Blue Dream je tiež hybridný kmeň, ale s tendenciou k účinku s prevahou sativa. Tento kmeň je známy svojimi jasnými a euforickými účinkami, ktoré podporujú kreativitu a radosť. Blue Dream je obľúbenou voľbou na denné užívanie, pretože neprináša tak silnú relaxáciu ako Northern Lights, ale skôr eufóriu a energiu. Má tiež tendenciu mať vyšší obsah THC.

Rozdiel medzi týmito dvoma odrodami spočíva v účinkoch a preferenciách. Northern Lights je vhodná pre tých, ktorí hľadajú fyzické uvoľnenie a úľavu od bolesti s možnosťou vyššieho obsahu THC. Blue Dream je ideálna pre tých, ktorí chcú pozitívny a aktívny high s miernymi účinkami na telo. Výber medzi týmito dvoma druhmi závisí od toho, aký zážitok preferujete.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi SeedsShiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Do 5 dní
48,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri
Najsilnejší model z genotypov Skunk s úžasným výnosom, aký ste kedy videli, bol pomenovaný na počesť hinduistického boha Shiva - pána…