Northern Lights je odroda s dominanciou indiky, ktorá je známa svojou silnou relaxačnou povahou. Táto odroda má tendenciu navodzovať fyzický pokoj a pomáha pri nespavosti. Je obľúbená pre svoju schopnosť zmierňovať stres, bolesť a úzkosť. Northern Lights má často vyšší obsah THC.

Skywalker OG je tiež kmeň s dominanciou indiky, ktorý je známy svojimi hlbokými relaxačnými a sedatívnymi účinkami. Tento kmeň je obľúbený pre svoju schopnosť pomáhať pri bolesti, úzkosti a nespavosti. Skywalker OG má tendenciu mať vyšší obsah THC a môže byť dobrou voľbou na večerné použitie na relaxáciu.

Rozdiel medzi týmito dvoma odrodami spočíva v ich účinkoch a preferenciách. Northern Lights je vhodná pre tých, ktorí hľadajú fyzické uvoľnenie a úľavu od bolesti s možnosťou vyššieho obsahu THC. Skywalker OG je ideálna pre tých, ktorí hľadajú silnú relaxáciu a sedáciu na večerný odpočinok.

Pestovanie niektorých odrôd konope môže byť obmedzené legislatívou.

Rýchle info Akcia
Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi SeedsShiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Shiva Skunk 5 ks feminizované semená Sensi Seeds

Do 5 dní
48,70 €
Typ kvitnutia fotoperióda
Genotyp indika
Umiestnenie vo vnútri
Najsilnejší model z genotypov Skunk s úžasným výnosom, aký ste kedy videli, bol pomenovaný na počesť hinduistického boha Shiva - pána…