Biele korenie - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
9,10 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8245

ks

Olej z bieleho korenia má teplú, žiarivú, drevitú, brilantne korenistú vôňu - poskytuje zaujímavé nuansy každému kvetinovému buketu a dobre sa mieša s takmer všetkými olejmi, pokiaľ sa použije len veľmi malé množstvo, pretože sila arómy tohto oleja je pomerne vysoká. Výrazný. viac

Biele korenie ( Piper nigrum)

Olej z bieleho korenia je destilovaný parou z plne zrelých bobúľ kvitnúce viniča Piper nigrum rastúci v Indii.

Všetky tri druhy esenciálnych olejov z korenia (biele korenie, zelené korenie a čierne korenie) pochádzajú z rastliny Piper nigrum, kvitnúca liana z čeľade Piperaceae pochádzajúcej z južnej Indie, široko pestovaná pre svoje plody. Ovocie je možné pripraviť varením alebo sušením za vzniku bieleho, zeleného a čierneho korenia. Zelené korenie sa získava zo zelených bobúľ, čierne korenie sa získava z vyzretých a sušených bobúľ a biele korenie sa vyrába z plne zrelých bobúľ s odstránenou vonkajšou vrstvou a ponechaním iba semien.

Využitie oleja z bieleho korenia

Esenciálny olej z bieleho korenia spolu s tým, že pomáha znižovať menšiu bolesť a zápaly , je podporou tráviaceho systému a tiež silným prostriedkom, ktorý pomáha znižovať prítomnosť nežiaducich baktérií. Tento esenciálny olej je užitočný, keď sa snažíte podporiť zdravú podporu pľúc a podporiť správny obeh. O oleji z bieleho korenia sa často hovorí, že prináša upokojujúce pohodlie boľavým, preťaženým svalom. Po pridaní do masážnych olejov môžu jeho upokojujúce vlastnosti pomôcť priniesť úľavu. Tento hrejivý esenciálny olej je výbornou podporou pre športovcov, cvičencov jogy a tých, ktorí sú veľmi fyzicky aktívni.

Emočne a energeticky je esenciálny olej z bieleho korenia krásnou podporou, keď človek zažíva duševnú únavu, nízku energiu a situačnú depresiu. Môže tiež pomôcť znížiť obavy a motivovať k zmene, keď je zmena potrebná. Olej z bieleho korenia je tiež považovaný za afrodiziakum, najmä keď je odborne zmiešaný s inými esenciálnymi olejmi.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml