Blue Moby - feminizované semená marihuany HumboldtXSeedstockers 5 ks

-9%
Cena
44 €

Štandardná cena
48,50 €

Ušetríte
9% (4,50 €)


Kód produktu
8547

Skladom
ks

Tento elitný feminizovaný kmeň Blue Moby je kombináciou toho najlepšieho z genetiky Blue Dream a Moby Dick s Alpha Blue od výrobcu HumboldtXSeedstockers.
Novinka roku 2022! viac

Popis feminizovaných semien Blue Moby je prejatý od oficiálneho výrobcu HumboldtXSeedstockers. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely. 

Blue Moby - feminizované semienka marihuany od HumboldtXSeedstockers


Feminizované hybridné semená cannabis Blue Moby sú výsledkom spojenia genetík Blue Dream a Moby Dick s Alpha Blue.

V interiéri dorastajú rastliny obvykle do výšky cca 80 cm. V ideálnych podmienkach môžu dosiahnuť aj vyšší vzrast. Doba kvetu je približně 9 týžďnov.

Rastliny sa pýšia vysokými výnosmi. Sú krovitého vzrastu a vďaka rozloženiu vetiev nie sú náchylné na napadnutie plesňami.

Informácie o odrode konope Blue Moby

Genotyp: hybrid

Genetika: Blue Dream x Moby Dick x Alpha Blue

Doba kvetu: 9 týždňov

Výška: 80 cm/interiér

Výnos: vysoký

THC: 14-22%

Terpény obsiahnuté v rastinách konope Blue Moby

Karyofylén - Veľmi častý konopný terpén. Karyofylén má charakteristickú korenistú korenistú arómu s tónmi drevín. Disponuje protizápalovými účinkami a prispieva k liečbe zápalov dýchacích ciest a bolesti.

Myrcen - Pre tento terpén je typická ovocná, zemitá a silne bylinná aróma s tónmi korenia. Myrcen má protizápalové schopnosti. Mohol by tak byť nápomocným pri liečbe osteoartritídy, reumatizmu či iných zápalových kĺbových ochorení. Nachádza sa predovšetkým v kvetoch rastliny konope.

Humulen - Pre humulén je typická zemitá, štipľavá aróma s tónmi korenia. Má antibakteriálne a protizápalové účinky. Býva využívaný pri inhalácii liečebných pár na uvoľnenie horných a dolných dýchacích ciest. Prispieva k liečbe astmy, alergií, zápalu dutín alebo priedušiek.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie venku
Výška malá (do 1 m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény humulen