Bubblegum XL feminizovaný 3ks Royal Queen Seeds

Cena
18,70 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
8543

Skladom
ks

Bubblegum XL pochádza z kombinácie Power Plant a Santa Maria. viac

Opis feminizovaných semien Royal AK je prebratý od výrobca Royal Queen Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Feminizované semena konopí Bubblegum XL

Odroda Bubblegum XL je odvodená od slávnej pôvodnej odrody s rovnakým názvom. Bubblegum XL sa prvýkrát objavila v štáte Indiana a ďalšie fenotypy, ktoré boli zdokonalené, sa odvtedy objavili v Novom Anglicku a Holandsku, hlavnom meste konope v Európe. Fenotyp Dutch vyvinula spoločnosť TH Seeds a je to fenotyp, vďaka ktorému sa Bubblegum stala takou populárnou. Jej sladká a aromatická chuť si získala veľkú reputáciu a vyhrala súťaž High Times Cannabis Cup.

Bubblegum má dokonale vyváženú genetiku - 50 % sativa a 50 % indica. Jej mierne účinky sú spôsobené stredne vysokým obsahom THC až do 19 %.

BubbleGum XL má skôr sladšiu arómu ako mnohé iné amsterdamské kmene a sladkú chuť. Obdobie kvitnutia trvá približne 8 až 9 týždňov a na jeho konci pestovateľ získa husté púčiky bohato pokryté živicou.

Podrobnosti o odrode konope Bubblegum XL

THC: 19%

CBD: Stredne

Výnos v interiéri: 450 - 500 gr/m2

Výnos vonku: 400 - 450 gr/rastlina

Vnútorná výška: 80 - 140 cm

Vonkajšia výška: 160 - 200 cm

Kvitnutie: 8 - 9 týždňov

Mesiac zberu: október

Genetika: Power Plant x Santa Maria

Typ: Sativa 60% Indica 40%

Účinok: uvoľňujúci s plnou chuťou

Chuť: zemitá, sladká

Podnebie: Mierne

Konopné terpény v Bubblegum XL

Humulen - Humulen má výraznú zemitú arómu so štipľavými tónmi korenia. Nachádza sa predovšetkým v chmeli, zázvore, klinčekoch a koriandre. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, vďaka tomu sa využíva predovšetkým na inhaláciu liečebných pár pre uvoľnenie dýchacích ciest. Znižuje aj zápaly spojené s alergiou, ktoré vedú až k astme.

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Parametre

Verzia feminizované
Genotyp sativa, indika
Obsah THC vysoký (15-20%)
Umiestnenie vo vnútri, venku