Caramellow Kush Automatic - autoflowering semená konope 5 ks, Sensi Seeds

52 bodov do vernostného systému
Cena
52,50 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8409

ks

Samonakvitací kmeň konope Caramellow Kush Automatic je dominantná indika so strednou dobou kvitnutia. Autflowering semená marihuany vznikla spojením známych kmeňov Gorilla a Zkittles auto. viac

Caramellow Kush Automatic - autoflowering  semienka marihuany od Sensi Seeds

Semená marihuany Caramellow Kush Automatic vznikli spojením populárneho kmeňa Gorilla a samonakvétacej odrody Zkittles Auto.

Caramellow Kush Automatic je indika-dominantný kmeň konope so stredne dlhou dobou kvetu. Tá trvá väčšinou v rozmedzí 55 – 70 dní.

Rastliny cannabis môžu byť v indoore aj outdoore. Vnútorné rastliny dorastajú obvykle do výšky max. 100 cm. Vonku môžu byť o niečo vyššie, cca 120 cm.

Táto nenáročná autoflowering odroda konope produkuje v indoore veľké výnosy až 550 gramov na m2. Produkcia u vonkajších rastlín je priemerne 450 gramov na rastlinu.

Detaily odrody konope Caramellow Kush Automatic

Genotyp: 75% indika, 25% sativa

Genetika: Gorilla x Zkittles Auto

Doba kvetu: 55 - 70 dní

Výška rastlín indoor: 80 – 120 cm

Výnos indoor: až 550 g/m2

Výška rosltin outdoor: 90 - 120 cm

Výnos outdoor: cca 450 g/rastlina

Základné terpény obsiahnuté v rastlinách konope Caramellow Kush Automatic

myrcenMyrcen - Radí sa medzi najbežnejšie terpen, ktoré môžeme v rastlinách konope nájsť. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho aj v citrónovej tráve, tymiane či bobkovom liste a chmeli. V rastline marihuany sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

terpen pinenPinen - Jeden z najbežnejších terpénov so sviežou arómou rozmarínu, bazalky a ihličia je typický práve pre ihličnany. Má významné protizápalové účinky a dokáže bojovať so zárodkami infekcie, preto je v rámci aromaterapie vhodný napríklad pre ľudí trpiacich astmou.

terpen karyofylenKaryofylén - Pre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény karyofylen, myrcen, pinen