Citrónový tymianový olej 10ml

Cena
5,70 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
7307

ks

Citrónový tymianový olej je vhodný na čistenie a liečbu rán a kožných problémov, zároveň je aj prínosným doplnkom k čistiacim prostriedkom. viac

Citrónový tymiánový olej 10mlNáš organicky vytvorený éterický olej z citrónu a tymiánu sa destiluje parou z vonných listov a kvetov rastliny s vôňou citrónu, ktorá rastie na svetlých slnečných poliach štátu Washington v USA. Esenciálny olej z citrónového tymiánu obsahuje veľké množstvo aldehydu, citrále, ktorý je uznávaný pre svoje antimikrobiálnei vlastnosti a je skvelý na čistenie.VÝHODY POUŽÍVANIACitrónový tymiánový olej má pozoruhodné antibakteriálne, antimykotické a antivírusové vlastnosti. Jeho antiseptické a protizápalové vlastnosti z neho robí skvelý doplnok do olejov vyživujúcich pokožku a pre použitie pri zápalových stavoch kože, ako je bodnutie hmyzom.

Okrem toho, že sa citrónový tymiánový olej používa na čistenie a liečbu rán a kožných problémov, môže byť aj veľmi prínosným doplnkom k čistiacim prostriedkom. Esenciálny olej z citrónového tymiánu môže pomôcť pri očiste od baktérií a podpore zdravia imunitného systému.

Citrónový tymianový olej môže pomôcť znížiť stres, únavu, depresiu a melancholické pocity. Tento éterický olej má tiež sedatívne a antispazmotické vlastnosti a môže pomôcť zmierniť úzkosť. Má aj silné afrodiziakálne vlastnosti.

Parametre

Terpény karyofylen, myrcen, linalool
Objem 10 ml