Critical Jack feminizované semena 3ks Silent Seeds

22 bodov do vernostného systému
Cena
22,50 €

Výrobca
Silent Seeds

Kód produktu
8599

Skladom
ks

Critical Jack je feminizované konopné semeno vytvorené krížením dvoch kmeňov konope - Critical x Jack Herer viac

Popis semien je prevzatý od oficiálneho výrobcu Silent Seeds. Podľa platných zákonov Českej republiky má tento tovar obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely

Feminizované semená konope Critical Jack od Silent Seeds

Critical Jack je rastlina marihuany, ktorá môže vonku vyrásť až do výšky 3 metrov. Je synonymom vysokej produktivity, genetickej stability a vitality a jeho kvalita je overená už mnoho rokov. Genetická línia tejto výnimočnej rastliny konope hovorí sama za seba, pretože je dôstojným dedičom legendárnych kmeňov, ako sú Jack Herer a Critical+.

Critical Jack je prémiové feminizované zberateľské konopné semeno s dominantnou sativou (60 %) s veľmi špecifickou arómou, ktorá pripomína tóny dreva, korenia a citrónovej kôry.

Podrobnosti o odrode konope Critical Jack

Genetika: Jack Herer x Critical +

Genotyp: 40% Indica / 60% Sativa

Kvet: 8-9 týždňov

Úroda: Október

Obsah THC: 15 - 20 %

Obsah CBD: 0,01-0,2 %

Vôňa: Sladké, prírodné

Konopné terpény v rastline Critical Jack

Karyofylén - pochádza zo sveta korenín, bylín a zeleniny. Vyznačuje sa korenistou vôňou s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ostatné terpény má aj analgetický účinok, takže je užitočný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri liečbe bolesti. Veľmi bežný terpén, ktorý sa nachádza v rastlinách marihuany.

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Limonén - Limonén je jedným z najbežnejších terpénov. Vďaka svojej citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri problémoch s dýchacími cestami. Je to veľmi silný antioxidant s antivírusovými účinkami a schopnosťou zmierniť náhle negatívne prejavy cukrovky.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník