101 bodov do vernostného systému
Cena
101,40 €

Kód produktu
8990

Skladom
ks

Ponúknite ženám romantický zážitok s darčekovým balíčkom pre ženy, obsahujúcim esenciálne oleje a difuzér, ktorý ju ponorí do relaxácie a urobí jej domov útočiskom pre výnimočné chvíle. viac

Tento výnimočný darčekový balíček pre ženy je vyjadrením vašej lásky a vďačnosti, ktorý bol zostavený so starostlivosťou, aby poskytol okamihy pokoja, relaxácie a obnovy, a je ideálnym spôsobom, ako povedať, že si zaslúži odpočinok a radosť.

 

Čo obsahuje tento balík?

✅ Esenciálny olej ruže, 10ml

✅ Esenciálny olej levandule, 10ml

✅ Esenciálny olej ylang ylang, 10ml

✅ Esenciálny olej ibištek, 10ml

✅ Esenciálny olej pelargónie, 10ml

✅ Aróma difuzér s imitáciou plameňa

✅ Mandľové maslo s bielou čokoládou, 330g

✅ Veselé ponožky

 

Ruže

Bulharský olej z ruže (Rosa damascena) je extrahovaný z kvetov pestovaných v Bulharskom Údolí ruží. Tento olej je cenený pre svoju sladkú kvetinovú arómu a je široko používaný v parfémoch. Okrem toho je známy svojimi upokojujúcimi, omladzujúcimi a antidepresívnymi vlastnosťami, čo ho robí vhodným pre starostlivosť o pleť a aromaterapiu.

 

Levanduľa

Náš vysoko kvalitný francúzsky levanduľový éterický olej je destilovaný z kvetov Lavandula angustifolia na francúzskom vidieku. Tento olej má sladkú kvetinovú vôňu s výraznými tónmi sladkých kvetov a zelených nuáns. Je cenený pre svoje účinky na relaxáciu, upokojenie, podporu spánku, ako aj starostlivosť o pleť a zdravie pokožky.

 

Ylang Ylang

Náš organicky vytvorený éterický olej Ylang Ylang je destilovaný z medových kvetov Cananga odorata z Madagaskaru. Tento silne vonný olej s intenzívne sladkou kvetinovou vôňou má široké využitie v starostlivosti o pleť, aromaterapiu a parfumérii. Má terapeutické vlastnosti, ako je upokojenie, boj proti bolesti a zápalu, regulácia mazu na pokožke, podpora zdravých vlasov, a povzbudenie emócií.

 

Ibištek

Ibištekový olej sa získava maceráciou kvetov ibišteka v organickom slnečnicovom oleji, čo vytvára olej bohatý na antioxidanty a prínosný pre pokožku. Tento olej je známy svojimi vlastnosťami, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, udržujú pružnosť pokožky, a zlepšujú celkový stav pleti. Má protizápalové účinky, čistí pokožku, podporuje zadržiavanie vlhkosti a možno použiť aj na starostlivosť o vlasy.

 

Pelargónia ružová

Esenciálny olej z pelargónie ružovej, tiež známy ako geraniumový olej s ružovou vôňou, sa destiluje z listov a kvetov rastliny Pelargonium roseum. Tento olej sa využíva v aromaterapii, starostlivosti o pleť a masážach, má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, a je uznávaný pre svoju podporu pri ženskom mesačnom cykle a schopnosť znižovať stres a úzkosť.

 

Aróma difuzér s imitáciou plameňa

Táto aróma difuzér s imitáciou plameňa využíva vysokofrekvenčnú ultrazvukovú technológiu na rozprašovanie vonných látok a kombinuje ju s realistickým efektom plameňa vytvoreným pomocou LED svetiel. Ponúka možnosť časovača s automatickým vypnutím a ľahké nabíjanie pomocou USB. Tento difuzér nielen vytvára príjemnú atmosféru, ale taktiež zvlhčuje vzduch a prispieva k lepšiemu zdraviu.

 

Mandľové maslo s bielou čokoládou

Mandľové maslo s bielou čokoládou s objemom 330 g obsahuje 75% pražených mandlí, 25% bielej čokolády s BIO kakaovým maslom. Je bez použitia palmového tuku a lepku, ponúka krehkú konzistenciu s výraznou orechovou chuťou a je ideálna ako prísada do kaší, dezertov alebo na samotnú konzumáciu. Produkty značky Šufan sú kvalitné a bez zbytočných prísad a konzervantov. Tento produkt obsahuje laktózu a nie je vhodný pre vegánov.