Divoký tymián - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
9,70 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8247

Skladom
ks

Aplikácia esenciálneho oleja z divokého tymiánu na kožu je veľmi obľúbená, pretože dokáže hojiť rany a jazvy, predchádzať zápalovým bolestiam, hydratovať pokožku a dokonca minimalizovať prejavy akné. viac

Divoký tymián ( Thymus serpyllum)

Esenciálny olej z divokého tymiánu, tiež nazývaný olej z tymiánu plazivého a olej z tymiánu Breckland, je destilovaný parou zo sýto zelených listov a krásnych kvetov byliny Thymus serpyllum pestovanej na svetlých, slnečných poliach nájdených v častiach španielskeho vidieka. Divoký tymián je svieži, sladký, drevitý, bylinný esenciálny olej.

Využitie oleja z divokého tymiánu

Divoký tymianový olej môže pomôcť so zmiernením menších bolestí a zápalov, pomáha stíšiť nežiaduce svalové kŕče. Esenciálny olej z divokého tymiánu má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, vďaka ktorým je užitočný proti mnohým infekciám a tiež pri starostlivosti o rany. Má tiež silné antioxidačné a antispazmodické vlastnosti.

Emočne a energeticky je esenciálny olej z divokého tymiánu regeneračný a podporuje sebadôveru. Divoký tymián je obľúbený aromaterapeutický olej z mnohých dôvodov, ale predovšetkým vďaka svojim schopnostiam zmierňovať stres . Je to veľmi povznášajúci esenciálny olej, ktorý môže pomôcť v boji proti situačnej depresii a úzkosti.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml