Esenciální sada pro úklid

21 bodov do vernostného systému
Cena
21,50 €

Kód produktu
8993

Skladom
ks

Radi vám predstavíme našu Esenciálnu sadu pre čistotu a harmóniu. Tieto prírodné esenciálne oleje nielen urobia vaše prostredie čistejším, ale taktiež vám dodajú novú energiu a pozitívnu náladu. viac

Chcete tiež mať domov, ktorý oplýva sviežosťou a harmóniou? S našou "Esenciálnou sadou na upratovanie" môžete túto atmosféru vytvoriť a dokonca ju darovať svojim blízkym. Ale nie sú to len oleje s vôňou; sú to prostriedok k životnému štýlu.

 

Čo obsahuje tento balík?

✅Citron, 10ml

✅Mäta pieporná, 10ml

✅Levandule, 10ml

✅Bergamot, 10ml

✅Tea Tree, 10ml

 

Citrón

Extrahovaný studeným lisovaním z čerstvých citrónových koží. S jeho sviežou, osviežujúcou a sladkou citrónovou arómou je obľúbeným doplnkom v éterických olejoch a parfumoch. Bezpečný pre pleť bez rizika fotocitlivých reakcií na slnečné svetlo. Má tiež antioxidačné a proti starnutiu účinky, čo pomáha ochrániť pleť pred voľnými radikálmi. Tento olej prináša upokojujúce účinky a môže pomôcť zlepšiť emočnú pohodu.

 

Mäta pieporná

Organicky vytvorený a získava sa z čerstvých listov mäty piepornej. Má osviežujúcu a chladivú vôňu a široké využitie v aromaterapii, starostlivosti o pleť a mnohých ďalších aplikáciách. Obsahuje mentol, čo poskytuje rýchlu fyzickú reakciu, vrátane pocitu chladu a zvýšeného prietoku krvi, čo vytvára otepľovací efekt. Mätový olej je užitočný pri zmierňovaní podráždenia kože, znižovaní bolesti, dezinfekcii a podpore zdravých dýchacích funkcií. Tento olej tiež povzbudzuje mentálnu obratnosť, podporuje koncentráciu a môže viesť k zlepšeniu sebavedomia a kreativity.

 

Levanduľa

Náš vysoko kvalitný francúzsky levanduľový éterický olej je destilovaný z kvetov Lavandula angustifolia na francúzskom vidieku. Tento olej má sladkú kvetinovú vôňu s výraznými tónmi sladkých kvetov a zelených nuáns. Je cenený pre svoje účinky na relaxáciu, upokojenie, podporu spánku, ako aj starostlivosť o pleť a zdravie pokožky.

 

Bergamot

Organicky vytvorený éterický olej Bergamot je získavaný lisovaním čerstvých kôrok bergamotových plodov na južnom talianskom pobreží. Má osviežujúcu vôňu, ktorá je kľúčovou zložkou mnohých parfémov, a tiež je známy ako zložka čaju Earl Gray. Môže pomôcť zmierniť bolesť, zápaly a svalové kŕče. Je upokojujúce, pomáha rozptýliť negatívne emócie a podporuje spánok. Je fotocitlivý, a preto by mal byť pri aplikácii na kožu riadne zriedený.

 

Tea tree

Tea Tree olej je organický esenciálny olej z čajovníka, získavaný destiláciou parou z listov stromu Melaleuca alternifolia v Austrálii. Má mnoho terapeutických výhod, ako podpora imunity, čistenie a zlepšenie dýchacieho systému. Tento olej má osviežujúcu vôňu, ktorá eliminuje nepríjemné pachy a je vhodný pre domáce čistiace prostriedky. Má protizápalové účinky a je užitočný v starostlivosti o pokožku a nechty. Pôsobí proti uhryznutiu hmyzom a ako odpudzovač hmyzu.