Eukalyptový olej (Eucalyptus citriodora) 10ml

Cena
4,40 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
7327

Skladom
ks

Eukalyptový olej napomáha pri detoxe tela, mentálnej pohode, znižuje zápaly a slúži aj ako prírodný odpudzovač hmyzu. viac

Eukalyptový olej (Eucalyptus citriodora) 10 mlNáš organicky vytvorený éterický olej z eukalyptu citriodora, známy aj ako éterický olej z citróna eucalyptus, sa destiluje parou z vonných šedozelených listov stromu eukalyptu citriodora, ktorý rastie v austrálskej krajine.

Náš ľahký a osviežujúci eukalyptový olej má sviežu citrónovú vôňu podobnú gáfru so sladkými tónmi citronelly, ktoré prospievajú dýchacím cestám a imunitnému systému.

VÝHODY POUŽÍVANIA OLEJA


Eukalyptový esenciálny olej napomáha pri detoxe tela a očiste okolitého prostredia pred nežiaducimi baktériami, hubovými alebo vírusovými aktivitami a pomáha tak znižovať nežiadúci zápal. Môže byť použitý aj lokálne alebo pomocou postrekovača ako prírodný odpudzovač hmyzu - je účinný nielen na komáre, ale aj na kliešte a šváby.

V parfumérii sa citrónový eukalyptový olej pridáva do prírodných parfumov, ktorým dodáva živý citrónový tón. Eukalyptový citrónový olej je tiež vysoko odporúčaný pre použitie v domácich čistiacich prostriedkoch - údržbe vašej domácnosti dodá ďalší rozmer a postará sa o to, aby bol váš dom úžasne svieži. Citrónový eukalyptový éterický olej čistí a upokojuje. Tento olej prináša do aromaterapeutickej aplikácie povzbudzujúcu citrusovú sladkosť, ktorá pomáha pri zvyšovaní mentálnej pohody, upokojovaní mysle a povzbudzovaní motivácie v čase zvýšeného vyčerpania. Citrónový eukalyptový olej má na myseľ osviežujúci a stimulujúci účinok, vďaka čomu prispieva aj k zlepšeniu koncentrácie. 

Parametre

Terpény eukalyptol, limonen
Objem 10 ml