Gorilla Glue - feminizované semená 10 ks Cannapio

38 bodov do vernostného systému
Cena
38,70 €

Výrobca
Cannapio

Kód produktu
8577

Skladom
ks

Gorilla Glue je silný hybridný kmeň marihuany, ktorý bol donedávna dostupný iba v USA. Spojené štáty v súčasnosti držia korunu v šľachtení konope. Legalizácia otvorila dvere na vytvorenie najsilnejších odrôd na Zemi. viac

Opis feminizovaných semien Girl Scout Cookies je prebratý od výrobca Cannapio. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Gorilla Glue - feminizované semená konope Cannapio

Gorilla Glue je bezpochyby jednou z najlepších odrôd konope, ktoré sa objavili z USA. V Spojených štátoch si táto úroda rýchlo urobila svoje meno. Mohutné palice odrody Gorilla Glue pokryté živicou naplnia miestnosť prenikavou zemitou a kyslou vôňou zdedenou po jej materských kmeňoch Chem's Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel. Gorilla Glue je vyvážený .

Vďaka umiestneniu na prvom mieste v Los Angeles 2014 Cannabis Cup a tiež na High Times Jamaican World Cup 2015 už nie je nadradenosť tejto viacnásobne ocenenej odrody tajomstvom.

Objav Gorilla Glue bol však úplne náhodný. Dvaja šľachtitelia z USA, Joesy Whales a Lone Watie, objavili kmeň Gorilla Glue po tom, čo Joesyho rastliny Chem Sis náhodne zhermateli a opeľovali jeho Sour Dubb. Lone si potom ponechal niektoré z týchto semien, ktoré neskôr nechal vyklíčiť a tak vznikla táto slávna odroda, ktorú pomenovali Gorilla Glue podľa množstva živice, ktorú táto rastlina vytvára. Obaja šľachtitelia okamžite vedeli, že vytvorili niečo skutočne výnimočné, a výsledky prvých meraní THC ich uchvátili. Akoby ohromujúcich 24 – 26 % THC nebolo dosť vysoké, niektoré z jej fenotypov vraj obsahovali neuveriteľných 30 % obsahu THC, ktoré až do dnešného dňa neboli nikdy predtým namerané u žiadneho kmeňa.

nie je kmeň s najväčšími výnosmi, v skutočnosti sú pomerne mierne - dôraz u tejto odrody je kladený na kvalitu palíc ako na kvantitu. Gorilla Glue sa darí indoor aj outdoor, kde jej vyrastú mohutné palice. Vďaka jej silnej produkcii živice sa listy pokrývajú množstvom trichomov, ktoré sa trblietajú na slnku.

Veľmi vysoký obsah THC

Niektoré fenotypy majú priemerný obsah THC 24% - 26%, ale niektoré fenotypy majú schopnosť toto množstvo prekonať pri odbornom zaobchádzaní. S týmito hladinami THC je Gorilla Glue v USA veľmi obľúbená u pacientov liečebného konope. Terpénový profil odrody má zemité a sladké tóny, ktoré sa pekne dopĺňajú s ďalšími tónmi citróna a borovice.

Naše prémiové semená marihuany sú silnejšie, lepkavejšie a produktívnejšie ako tie, ktoré nájdete takmer kdekoľvek inde.

Detail odrůdy Gorilla Glue Cannapio Feminized

Genotyp:  50/50 hybrid Indica/Sativa

Genetika: Chem’s Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel

Doba kvetu: 8 - 10 týždňov

Výnos indoor: 500 - 550 g/m²

Výnos outdoor: 550 - 600 g/rastlina

Výška indoor: 90 - 160 cm

Výška outdoor: 130 - 170 cm

THC: 27 %

 

Terpény obsiahnuté v rastline konope odrody Gorilla Glue

Karyofylen - Pre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

Myrcen - najčastejšie sa vyskytujúci terpén v rastlinách. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s nádychom pižma. Nachádza sa najmä v citrónovej tráve, tymiáne alebo vavríne. Myrcen je koncentrovaný najmä v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Limonen - Limonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním.

 

 

 

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC THC extrémne nad 25%
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška stredná (1 - 1,5m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény karyofylen, limonen, myrcen
Genetika Gorilla Glue, Gorilla
Batch Gorilla Glue, 04/2023