Gorilla Sherbet F1 FAST - feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

Akcia -33%
22 bodov do vernostného systému
Cena
22,80 €

Štandardná cena
34 €

Ušetríte
33% (11,20 €)

Výrobca
Sweet Seeds

Kód produktu
8298

Skladom
ks

Kmeň FAST vytvorený pomocou genetiky ruderalis, ktorý je však skutočnou rastlinou z obdobia fotoobdobia bez samonakvétacích vlastností. viac

Gorilla Sherbet F1 FAST Sweet Seeds

Gorilla Sherbet F1 FAST feminizované semienka marihuany sú 70% indica a produkuje výnosy 400 - 550 gr/m 2 pri pestovaní vo vnútri. Rastliny pestované vonku môžu rásť pomerne veľké a výnosy 350 – 600 gr. Doba kvetu v interiéri je 7 týždňov, zatiaľ čo vonkajšie plodiny na severnej pologuli sú pripravené na začiatku septembra.

Gorilla Sherbet F1 FAST feminizované semienka marihuany produkujú vône, ktoré sú intenzívne sladké a ovocné s tónmi citrusov, sviežeho humusu, dreva a jemným nádychom chladivého mentolu. Hladiny THC sú vysoké 18 - 23%.

Genetika Gorilla Sherbet F1 FAST

Gorilla Sherbet F1 FAST vznikol krížením elitného klonu Sunset Sherbet (GSC x Pink Panties) s Gorilla Girl XL Auto od Sweet Seeds. Následný výber bol založený na rýchlom dokončovaní vo fotoperiódach a nie na samonakvétacích vlastnostiach.

Detailné informácie o Gorilla Sherbet FAST

Genotyp: 70% Indika / 30% Sativa

Genetika: Sunset Sherbet (GSC x Pink Panties) s Gorilla Girl XL Auto

Výnos indoor : 400 - 550 gr/m2

Výnos outdoor : 350 - 600 gr

Výška Max: 180 cm

Výška outdoor: 60-140 cm

Doba kvitnutia : 8 týždňov

Mesiac zberu : začiatok septembra

THC : 18-23%

Terpény obsiahnuté v konope Gorilla Sherbet F1 FAST

Pinen Pinen - Jeden z najbežnejších terpénov so sviežou arómou rozmarínu, bazalky a ihličia je typický práve pre ihličnany. Má významné protizápalové účinky a dokáže bojovať so zárodkami infekcie, preto je v rámci aromaterapie vhodný napríklad pre ľudí trpiacich astmou.

Limonén Limonén - Bohatý terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Karyofilén Karyofylén - Pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti

Myrcen Myrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo v bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

Semená marihuany RoyalGorilla Ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška veľká (nad 1,5 m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, limonen, myrcen, pinen