Gorilla Zkittlez Auto - samonakvétací semienka 3 ks Barney's Farm

Akcia
22 bodov do vernostného systému
Cena
22,10 €

Výrobca
Barney's Farm

Kód produktu
7880

Skladom
ks

Táto odroda sa dostala na miesto najpredávanejšej odrody od Barney´s Farm v rade Cali Collection. K pôvodne skríženým genetikám Gorilla Glue a Zkittlez pribudla ešte samonakvétacia BF Super Auto #1. viac

Popis tovaru je prejatý od oficiálneho výrobcu danej krajiny. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.

Gorilla Zkittlez Auto - samonakvitacie semienka od Barney´s Farm

Samonakvitacia odroda Gorilla Zkittlez Auto je kríženec genetik Gorilla Glue, Zkittlez a BF Super Auto #1. Jedná sa o feminizovaný kmeň v ktorom dominuje Indika .

Na pestovanie rastlín je vhodné vnútorné aj vonkajšie prostredie. Vo vnútornom prostredí dosahujú výšku 80 – 100 cm a predpokladaný výnos je 420 g/m². Pokiaľ sú umiestnené vonku, dorastajú okolo 110 – 130 cm.

Rastliny svojim vzhľadom pripomínajú vianočný stromček a doba kvetu je cca 75 dní.

Vďaka genetike BF Super Auto #1 získala táto autoflower odroda odolnosť proti škodcom a stresu .

Genotyp : 75% indica, 25% sativa

Genetika : Gorilla Glue X Zkittlez X BF Super Auto #1.

Optimálny výnos : 420 g/m²

Výška indoor : 80 - 100 cm

Výška outdoor : 110 – 130 cm

Doba kvetu : 75 dní

obsah THC : veľmi vysoký

Terpény obsiahnuté v Gorilla Zkittlez Auto

pinen Pinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktorých je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

karyofylén Karyofylén - Má typickú pepřovou vôňu. Je vhodný pre osoby trpiace častými zápalmi horných dýchacích ciest. Má analgetické účinky, ktoré by mohli pomôcť so zmierňovaním bolesti rôzneho pôvodu.

linalool Linalool - Má upokojujúce účinky. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje stres a navracia pokoj do celej nervovej sústavy. Napomáha aj k lepšiemu spánku a posilňuje imunitný systém.

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu dlhá (10+ týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Terpény humulen, karyofylen, linalool, pinen
Genetika Gorilla Glue, Zkittlez