Haze Berry Auto - samonakvétacie semienka 10ks, Royal Queen Seeds

31 bodov do vernostného systému
Cena
31 €

Výrobca
Royal Queen seeds

Kód produktu
8538

Skladom
ks

Samonakvétacie semená Haze Berry Auto. Samonakvétací kmeň konope zo slnečného Španielska s pôvodným bobuľovým terpénom s nádychom legendárneho Haze. viac

Opis feminizovaných semien Royal AK je prebratý od výrobca Royal Queen Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely

Feminizované semená konope Haze Berry Automatic

Samonakvétacie a feminizované semená marihuany, ktoré sú teraz dostupné v Holandsku a Španielsku. Ide o hybrid úspešných odrôd konope, ako sú Haze a Blueberry, v samonakvétacej forme. Semená tohto konope boli vyšľachtené v Kalifornii z americkej genetiky. Vôňa je veľmi špecifická, najčastejšie s nádychom lesných plodov. Rastlina má veľmi pozitívne rastové vlastnosti. Je to dominantná sativa, ale aj tak jej výška nepresahuje 1,5 m. Semená Haze Berry Auto potrebujú najmenej 77 dní na dokončenie svojho životného cyklu a vyklíčenie.

Jej kvety však obsahujú len 13 % THC.

Podrobnosti o Haze Berry Auto

THC: 10-15%

Genotyp: sativa

CBD: nízky (0-1%)

Výťažok vonku: 80-150 g

Výška: 80-130 cm

Kvitnutie: 11 týždňov

Genetické vybavenie: Haze Berry x Blueberry Auto

Typ: Sativa 95%

Konopné terpény obsiahnuté v Haze Berry Auto

Myrcen -  Myrcen má silnú bylinnú vôňu s nádychom korenia. Sám o sebe je veľmi silným antioxidantom a má protizápalové vlastnosti. Prispieva k liečbe mŕtvice, osteoartrózy, reumatizmu a zápalových ochorení.

Limonen - Limonen je jeden z nejběžnějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním. Je to velmi silný antioxidant s antivirovými účinky a schopností zmírňovat náhlé negativní projevy cukrovky.

Humulen - Terpén s výraznou zemitou, korenistou vôňou s ostrou príchuťou sa nachádza napríklad v zázvore, klinčekoch alebo koriandri, ale aj v chmeli. Vďaka svojim antibakteriálnym a protizápalovým vlastnostiam je vhodný na inhaláciu ako doplnková liečba pri problémoch horných a dolných dýchacích ciest.

Parametre

Verzia feminizované
Genotyp sativa
Obsah THC stredny (10-15%)