Herbliz - jemné telové mlieko s konopným olejem - 250 ml

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Herbliz

Kód produktu
8494

HERBLIZ Soft Body Lotion s konopným olejom, jojobovým olejom, olejom z divokej ruže a hnedými riasami pre pocit zamatovo hebkej pokožky! viac

Poskytuje intenzívnu vlhkosť, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku zamatovo hebkú. Jemné telové mlieko HERBLIZ je založené na intenzívne vyživujúcej zmesi rastlinných olejov bohatých na živiny, ako sú konopné semená, olivy, jojoba a Aloe vera. Olej z divokej ruže poskytuje ovocne sladkú vôňu. Doprajte svojej pokožke hodvábnu jemnosť s HERBLIZ Soft Body Lotion!

Zloženie produktu:

Organický konopný olej: Patrí medzi absolútnu "super oleja"! Konopný olej, plný esenciálnych živín, je najprirodzenejším a najbohatším zdrojom polynenasýtených mastných kyselín. Vzhľadom na to, že špeciálna štruktúra mastných kyselín konopného oleja je veľmi podobná ako u našej pokožky, môže sa veľmi rýchlo vstrebať a poskytnúť vynikajúci kondicionér, aby bola pokožka jemná a pružná.

Organický extrakt z listov Aloe Vera: Pravdepodobne väčšina z nás pozná ako mlieko po opaľovaní. Aloe vera je aktívna zložka, ktorá robí pokožku peknú a pružnú

Organické bambucké maslo: Obsahuje mnoho mastných kyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v kožnej bariére, a preto je obzvlášť účinné pre starostlivosť o pleť. V krémoch sa používa ako kvalitná prírodná tuková zložka.

Organický olej z divokej ruže: Obsahuje vysoké množstvo kyseliny alfa-linolénovej a vitamínov. Obzvlášť ľahký a rýchlo sa vstrebávajúci olej pre pokožku hebkú na dotyk.

Extrakt z hnedej riasy: Bohatý na kyselinu alginovú a jej soli, algináty, rovnako ako karagenan a unikátne polysacharidy, ktoré sú obzvlášť dôležité pre kozmetický priemysel. Výťažok z rias navyše pôsobí ako lapač voľných radikálov.

Organický jojobový olej: V skutočnosti to vôbec nie je olej, ale tekutý vosk. Svojím zložením pomáha zvyšovať a udržiavať vlhkosť pokožky. Preto je dobrý pre suchú, poškodenú pokožku a vlasy.

Organický olivový olej: Jedná sa o rastlinný olej zložený predovšetkým z lipidov podobných koži, ktoré dopĺňajú a podporujú kožnú bariéru. Glycerín sa tiež veľmi ľahko rozotiera. Je prírodný zvlhčovač. Glycerín je prirodzenou súčasťou kožného tzv. Natural Moisturizing Factor (NMF).

Propandiol: Viaže vlhkosť a tým zvyšuje účinok konzervačných látok.

Cetylalkohol a cetearylalkohol: Jedná sa o tzv. mastné alkoholy a často sa používajú ako základ krémov a mastí.

Eugenol: Je prírodná vôňa, ktorá intenzívne vonia po klinčekoch.

Parametre

Objem 250 ml
Forma CBD tělové mléko