Indický ženšen - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8228

V ajurvédskej medicíne sa Indický ženšen používa na podporu fyzického a duševného zdravia, na obranu tela pred chorobami a škodlivými faktormi životného prostredia a na spomalenie procesu starnutia. viac

Indický ženšen ( Withania somnifera ) - 10ml

Indický ženšen, tiež zvaný ako Ashwagandha, je vyrobený autentickým tradičným ajurvédskym spôsobom z koreňov Withania somnifera na báze organického sezamového oleja. Korene a listy rastliny Ashwagandha sa najčastejšie používajú pre svoje liečivé vlastnosti. Je to prítomnosť Withanolidov, skupiny steroidných laktónov, ktoré prispievajú k zdravotným prínosom byliny.

Využitie oleja z indického ženšenu

Indický ženšen je hlboko prenikajúci a hrejivý olej, ktorý vyživuje kosti, svaly a tkanivá . Ashwagandha má karminatívny účinok na nervový systém, podporuje relaxáciu a zároveň tonizuje a posilňuje nervy. Ashwagandha olej je dobrý na liečbu unavených a namáhaných svalov. Ashwagandha je vynikajúci pre zníženie porúch Vata , ako sú bolesti nervov alebo svalov, zlý krvný obeh, slabosť a úzkosť.

Ashwagandha olej je tiež extrémne vyživujúce, obnovuje prirodzenú vláčnosť a pružnosť pokožky. Je vynikajúci pre suchú alebo dehydratovanú pleť a prevenciu vrások. Je tiež užitočný pre zmiernenie kožných ochorení , ako je psoriáza a ekzém.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml