Jack Herer - feminizované semienka 5 ks Seedsman

30 bodov do vernostného systému
Cena
30,50 €

Výrobca
Seedsman

Kód produktu
7933

Skladom
ks

Hybrid, ktorý kombinuje vlastnosti oboch genotypov – indika aj sativa. Feminizované semená marihuany seedbanky Seedsman sú výsledkom spojenia odrôd Original Haze a Red Skunk. viac

Jack Herer - feminizované semená marihuany od seedbanky Seedsman

Tento kmeň nesie meno po zosnulom konopnom aktivistovi a autorovej klasickej literatúry „The Emperor Wears No Clothes“ Jackovi Hererovi. Ide o jeden z najznámejších kmeňov marihuany.

Feminizovaná odroda Jack Herer bola vytvorená v Holandsku v polovici 90. rokov 20. storočia. Neskôr bola distribuovaná tamojšími lekárňami ako uznávaný lekársky kmeň.

Produkcia THC u tejto odrody je vysoká, pohybuje sa v rozmedzí 18% až 23%. Hodí sa do prostredia indoor, outdoor aj do skleníka.

Vzhľadom na to, že existuje niekoľko fenotypov môže kvitnutie trvať 50 až 70 dní.

Základné informácie o odrode Jack Herer


Genotyp: indika/satíva

Genetika: Original Haze x Red Skunk

Výnos: 350-450 gr/m2

Výška: cca 175 cm

Doba kvetu: 50 - 70 dní

Mesiac zberu: október

THC: 15 – 20 %

Terpény obsiahnuté v rastline konope odrody Jack Herer


karyofylenKaryofylén - Korenený terpén. Napomáha pri liečbe zápalov dýchacích ciest a bolesti. Jeho aróma je veľmi svieža s drevitými tónmi. Má protizápalové účinky a dokáže priamo ovplyvňovať endokanabinoidný systém a interagovať s jeho receptormi.

myrcenMyrcen - Aróma myrcenu je veľmi silné a bylinné s tónmi korenia. Patrí k najbežnejším terpénom a jeho vôňa by sa dala popísať ako zemitá s náznakom pižma a klinčekov. V konope je myrcen obsiahnutý najmä v kvetoch rastliny. Je veľmi silným antioxidantom a prispieva k liečbe mŕtvice, osteoartritídy, reumatizmu a zápalových ochorení.

pinenPinen - Pinen je obsiahnutý prevažne v ihličnanoch, rozmaríne a bazalke, má sviežu bylinnú a lesnú arómu. Má množstvo terapeutických účinkov a vďaka svojim protizápalovým schopnostiam je vhodný na liečbu astmy a infekcie dýchacích ciest.

Jack Herer - feminized semena - ukazatel THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp fifty-fifty
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška veľká (nad 1,5 m)
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, myrcen, pinen
Genetika Haze