Kadidlo - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestovník

Cena
9,10 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8243

ks

Boswellia serrata so svojou teplou, živicovou, hladkou, sladko-balzamickou, komplexnou arómou s ľahkým podtónom podobným sladkým drievkom patrí medzi najbohatšie a najvyberanejšie z majestátnych odrôd kadidla. viac

Kadidlo ( Boswellia serrata)

Esenciálny olej Kadidlo Serrata je hydrodestilovaný z živicovej sušenej miazgy stromov Boswellia serrata rastúcich divoko v lesoch Indie.

Kadidlo Serrata je najstaršie doložené Kadidlo - Kadidlo spomínané v Biblii a ajurvédskej medicíne. Kadidlo Serrata má vysoký obsah prírodných zložiek patriacich do chemickej skupiny monoterpénov, ako je alfa thujen, alfa-pinén a limonén, čo mu prepožičiava silné antiseptické, dekongestantné a protizápalové činidlo.

Využitie oleja z Kadidla

Čistá, citrusovo-terpenická vôňa esenciálneho oleja Frankincensa Serrata je opradená starovekým mýtom a posvätným rituálom; vďaka jeho hlbokým liečivým vlastnostiam je dôležitou súčasťou ajurvédskej medicíny. Kadidlový olej Serrata je tiež široko používaný ako pomoc pri zmiernení menších bolestí a zápalov súvisiacich s bolesťami hlavy a celkovým svalovým napätím. Môže poskytnúť podporu dýchania. Kadidlový olej obsahuje antimikrobiálne výhody, ktoré ničia škodlivé zárodky a baktérie pri kontakte, či už na tele alebo na povrchoch v celom dome.

Kadidlový esenciálny olej Serrata, ktorý je schopný eliminovať vrásky, dramaticky redukovať výskyt jaziev po celom tele, odstrániť akné a iné nedokonalosti, zároveň vyblednúť strie a hojiť popraskanú alebo suchú pokožku. Poskytuje množstvo výhod proti starnutiu.

Emočne a energeticky je Kadidlový olej Serrata bohatý na potenciálne aplikácie. Kadidlo je legendárne pre svoje tradičné a posvätné použitie a svoju schopnosť navodiť hlboký pokoj mysle, takže je ideálny na meditačné účely.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml