Kadidlo Frereana - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
9,90 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8220

ks

Tiež známy ako Maydi: kráľ všetkého kadidla; Boswellia frereana má veľmi sviežu, difúznu, ostrú, borovicovú arómu s intenzívnymi, hlbokými drevito-živicovými podtónmi a jemným citrusovo-citrónovým vrchným tónom. viac

Kadidlo Frereana ( Boswellia frereana ) - 10ml

Esenciálny olej Kadidlo Frereana je hydrodestilovaný zo živicovej sušenej miazgy stromu Boswellia frereana pochádzajúceho z pohoria Daallo v severnej oblasti Sanaag v Somalilande.

Hoci kadidlo Frereana aj kadidlo Carterii pochádzajú z horských oblastí Somálska, kadidlo Frereana obvykle rastie vo vyšších nadmorských výškach, čo dáva tomuto oleju jedinečné chemické zloženie. Táto odroda kadidla má vysoký obsah pinénu, thujenu a cymenu, čo dáva tomuto oleju skvelé protizápalové, antibakteriálne, antispazmodické a analgetické vlastnosti.

Využitie oleja z kadidla

Esenciálny olej kadidlo Frereana, ktorý je po stáročia uctievaný pre svoju povznášajúcu a zvodnú zemitú ľahko pižmovú vôňu, je široko používaný v povznášajúcich, relaxačných a vyrovnávacích zmesiach. Kadidlo, ktoré sa používa pri uctievaní od nepamäti pre spôsob, akým spája svoje početné liečivé sily s opojnou vôňou, možno správne povedať, že patrí do rodiny posvätných vôní . Boswellia Frereana sa tiež bežne používa v produktoch starostlivosti o pleť a krásu, a to nielen kvôli svojej príjemnej vôni. Tento esenciálny olej má schopnosť posilniť a zlepšiť zdravie pokožky, vyrovnať pleť a dodať pokožke pružnosť. Zároveň poskytuje antibakteriálne a protizápalové výhody.

Emočne a energeticky esenciálny olej kadidlo Frereana upokojuje a povzbudzuje . Kadidlový olej Frereana podporuje emocionálne liečenie, reflexiu a introspekciu, najmä v dobách situačnej úzkosti a depresie. Kadidlo Frereana olej, známy pre svoje pozoruhodné uzemňujúce účinky, je široko používaný v meditačných zmesiach, ktoré pomáhajú stabilizovať a upokojiť nepokojnú myseľ alebo ducha.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml