King Cheese Fast version - feminizované semienka 3 ks Cannapio

Rýchle kvitnutie
Cena
16,90 €

Výrobca
Cannapio

Kód produktu
8113

Skladom
ks

Kmeň Cheese je legenda pochádzajúca z Veľkej Británie. Túto obľúbenú odrodu Vám teraz prináša Cannapio vo Fast Verzi, teda s kratšou dobou kvetu. Novinka na rok 2022 - King Cheese Fast Version viac

King Cheese Fast Version - feminized semienka konope od Cannapio

Jedinečná kombinácia old school genetik Afghani a Skunk dala vzniknúť obľúbenej odrode Cheese, ktorá sa stala oceňovanou a obľúbenou po celom svete.

Túto legendu Vám teraz prinášame vo Fast Verzii. Jedná sa o feminizované semená marihuany s kratšou dobou kvetu, než majú klasické feminizované odrody.

Indika - dominantnú odrodu cannabis King Cheese môžete umiestniť ako do indooru tak aj do outdooru. Rastliny konope dorastajú do výšky asi 1,5 metra. Vo vonkajšom prostredí však môže ich výška presiahnuť 2 metre.

Detaily odrody King Cheese Fast Version

Genotyp: Sativa 40% Indica 60%

Genetika: Old School Skunk x Afghani

Doba kvetu: 7 - 8 týždňov

Výnos indoor: 450 – 500 g/m²

Výnos outdoor: 550 - 600 g/rastlina

Výška indoor: 60 – 100 cm

Výška outdoor: 130 – 200 cm

THC: 17%

Terpény obsiahnuté v rastline konope Banana OG Kush

karyofylenKaryofylén - Pre karyofylén je typická korenistá vôňa s drevitými tónmi. Vďaka tomu tak pôsobí veľmi sviežo. Disponuje protizápalovými účinkami a je tak veľkým pomocníkom pri liečbe zápalov horných a dolných dýchacích ciest.

limonenLimonén - Limonén je jeden z najrozšírenejších terpénov. Vďaka citrusovej aróme a protizápalovým účinkom sa používa ako podporná liečba pri ťažkostiach s dýchaním.

myrcenMyrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

King-Cheese-Fast-Version-Cannapio-THC

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška veľká (nad 1,5 m)
Terpény karyofylen, limonen, myrcen
Genetika Afghani, Skunk
Batch King Cheese Fast Version 04/2023