Konopná láska - sypaný konopný čaj Cannapio

Cena
5,70 €

Výrobca
Cannapio

Kód produktu
7437

Skladom
ks

Voňavá a lahodná kombinácia BIO konope a tých najkvalitnejších ručne pestovaných BIO bylín z Bielych Karpát. Zaľúbite sa? viac

To najkrajšie na svete je láska. Pošlite lásku niekomu blízkemu. Ukážte, že naňho/na ňu myslíte a obdarujte ho bio čajom Konopná láska. Užívajte si pokojné a pohodové chvíle spoločne.

Všetko bude príjemnejšie

Necítite sa dobre? Nestíhate, máte veľa práce? Nielen pre tieto chvíle, ale aj pre dni plné pohody je ideálna bylinná zmes Konopná láska. Na chvíľu si oddýchnite a navodí vám lepšiu náladu. Výborne chutí a robí radosť.

Návod na prípravu

  • Polievkovú lyžicu konopnej zmesi zalejte cca 250 ml vody.
  • Keď máte vodu uvarenú, nechajte ju chvíľu vychladnúť. Ideálna teplota pre zaliatie zmesi je cca 85° C.
  • Po zaliatí nechajte čaj 5 min. odstáť, preceďte ho a ideálne ešte pridajte lyžičku konopného oleja.
  • Po niekoľkých minútach vám môžeme zaželať dobrú chuť.

Zloženie

  • malina BIO
  • černica BIO
  • medovka BIO
  • mäta BIO
  • okvetné lístky ruže BIO


Použité byliny sú z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva: CZ - BIO-001

Hájek

Miesto na kopci nad Vlachovicami je známe ako Hájek. Je to práve to miesto, kde Zuzana a Radek pestujú všetky bylinky. Majú tu zavedené terasovité políčka a každý rok skúšajú pestovať tradičné, ale aj nové druhy jedlých kvetov a bylín. Na políčkach vysádzajú napríklad levanduľu, mätu, echinaceu, harmanček či nechtík a tak by sme mohli pokračovať ešte dlho... Všetko je v BIO kvalite.

Zuzana a Radek

Rozhodnutím o spolupráci so Zuzkou a Radkom sme si boli istí hneď na začiatku. Sú to profesionáli, ktorí všetko pestujú a vyrábajú sami. Snažia sa bylinkám venovať veľa času a dosiahnuť tak najkvalitnejší výsledok. Zachovanie tradície ručnej práce a pridania štipky impulzu a noviniek z dnešnej doby. Ich bylinky z Valašska sú v BIO kvalite.

Sušiareň Sv. Františka

Sušiareň je základom pre bylinkový čaj. Na Valašsku bolo dlhé roky tradíciou sušiť ovocie a bylinky. Tento kraj je tým preslávený. Ovocie, ktoré sa tu sušilo, bolo vždy na výbornej  úrovni. V roku 2014 prebehla rekonštrukcia a obnovenie funkčnosti sušiarne. Vďaka tomu bola aj požehnaná farárom, no a patrónom sa stal Sv. František, preto aj teraz nesie jeho meno. Je základom pre tvorenie kvalitných bio sypaných čajov.