Mimosa Punch autoflower - feminizované semienka 7 Ks Dutch Passion

-40%
48 bodov do vernostného systému
Cena
48,60 €

Štandardná cena
81,20 €

Ušetríte
40% (32,60 €)

Výrobca
Dutch Passion

Kód produktu
8288

Skladom
ks

Dobré výnosy veľmi živicových púčikov vytvárajú skvelé extrakty. viac

Opis tovaru je prebratý od výrobca Dutch Passion. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely. (

Mimosa Punch autoflower feminizované semienka od Dutch Passion

Tento krátky auto kmeň dorastá približne 50-90 cm v závislosti od veľkosti kvetináča a poskytuje veľmi štedré výnosy. Puky Phat s mäsitými kalichmi plnými živice majú málo cudzích lístkov. Jedná sa o vynikajúci výber, z ktorého je možné vyrábať extrakty.

Životný cyklus autoflower feminizovaných semienok vo vnútri je asi 10 týždňov od semena po zber, vonku o niečo dlhšie. Jeho terpénový profil zobrazuje kyslé citrusy zmiešané s jemnými tónmi. Stredné až vysoké hladiny THC vytvárajú účinok, ktorý je povznášajúci a cerebrálny.

Môžete sa tiež tešiť na príjemné, ovocné tóny.

Čo nás zarazilo, keď sme z laboratória dostali analýzu terpénového profilu, boli extrémne vysoké hladiny dominantných terpénov . Konkrétne išlo o beta-myrcén , beta-pinén, terpinolén a beta-karyofylén. Jednalo sa o najvyššie hodnoty terpénov zo všetkých autoflowerov, ktoré nám doteraz prišli pod ruky.

Genetika feminizovanej odrody Mimosa Punch

Novinka v ponuke samonakvétacích variet vychádza z genetiky slávnej odrody a víťaza mnohých ocenení „Mimosa “, ktorú sme získali vo forme klonu zo Severnej Ameriky. Pôvodná Mimosa vznikla skrížením odrôd Clementine a Purple Punch. Tím šľachtiteľov v Dutch Passion skrížil tento klon so samonakvétacou verziou Purple Punch. Všetky fenotypy sú zelené a majú krásne svietivé listy, avšak v genetickej výbave sa nestráca ani bonusový (fialový, teda „purple“) nádych!

Genotyp: Indika/Sativa

Genetika: Clementine a Purple Punch

Výška : Stredne vysoký

Doba kvetu: 10 týždňov

THC: 18% vysoký

pinen Pinen - Aróma terpénu Pinen je zmesou rozmarínu, bazalky a vône lesa. Ponúka rad potenciálne terapeutických účinkov. Má protizápalové účinky, ktoré uvítajú predovšetkým astmatici, pre ktoré je čerstvý vzduch balzamom na dýchacie cesty. A práve takýto účinok môže mať tento terpén. Zároveň dokáže bojovať proti prípadným infekčným zárodkom.

Terpinolén Terpinolén - Prispieva k liečbe nespavosti, úzkosti, depresie, stresu či porúch spánku. Vďaka svojej sviežej vôni, ktorá je charakteristická tónmi borovice a bylín s nádychom kvetinovej arómy, je využívaný v kozmetickom priemysle.

myrcen Myrcen - Jeden z najčastejšie sa vyskytujúcich terpénov v konope. Má zemitú vôňu a korenistú arómu karafiátov. Tento terpén sa koncentruje najmä do kvetov rastliny.

 Karyofylén - Má korenený nádych. Vhodný taktiež pri problémoch s dýchaním a pri bolestiach rôzneho pôvodu.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, myrcen, pinen, terpinolen