Myrta - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
6,90 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8232

Skladom
ks

Myrtle (Myrtus communis), posvätná bohom, využívaná pri uctievaní a objavujúca sa v proroctvách, je známa v mnohých kultúrach a naprieč časom pre svoju vôňu a krásu. Používa sa počas prechladnutia alebo chrípky na zníženie napätia, preťaženia a bolesti svalov. viac

Myrta ( Myrtus communis)

Esenciálny olej zo zelenej myrty je destilovaný parou z listov kvitnúcej rastliny Myrtus communis, ktorá divoko rastie v suchých skalnatých horách Korziky.

Existujú esenciálne oleje zelenej myrty a červené myrty destilované z rastliny Myrtus communis. Myrta zelená pochádza z Korziky, zatiaľ čo červená myrta obvykle pochádza buď z Maroka alebo Albánska. pre pľúca. Obaja sú mäkké a krásne oleje, ktoré sa používajú počas prechladnutia alebo chrípky na zníženie napätia, preťaženia a bolesti svalov.

Využitie oleja z Myrty

Myrtový esenciálny olej môže priniesť rovnováhu a omladenie mysle aj tela. Je to skvelý olej, ktorý sa pridáva do difuzéra, kúpeľa alebo telového mlieka. Okrem toho, že je skvelý pre podporu dýchacieho systému , je olej zo zelenej myrty vynikajúci vo formuláciách starostlivosti o pleť a dodáva elegantnú vôňu. Jeho antimikrobiálna aktivita môže pomôcť udržať baktérie na uzde a môže pomôcť inhibovať vírusy, s ktorými sa stretávame v každodennom živote. Je tiež antifungálna a je známe, že pomáha v boji proti Candida.

Emočne a energeticky môže esenciálny olej zo zelenej myrty podporiť pozitívnu, harmonickú a upokojujúcu atmosféru. Môže pomôcť upokojiť nervy a upokojiť prehnane aktívnu myseľ, takže je skvelým pomocníkom pri spánku . Myrta môže tiež vyčistiť myseľ a zmierniť bolesti hlavy. Myrtus communis je tradične spájaný s Afroditou, bohyňou lásky, a je ideálny na podporu lásky a intimity, najmä v kombinácii s jazmínom.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml