Neroli - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestovník

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8215

So svojou silnou, bylinkovou, citrusovou a kvetinovou arómou je Neroli olej vzácnym kvetinovým esenciálnym olejom, obzvlášť účinným a najlepšie používaným v malých množstvách. viac

Neroli ( Citrus aurantium var amara ) - 10ml

Esenciálny olej Neroli je destilovaný parou z ručne zbieraných jemných bielych kvetov Citrus aurantium var amara, známeho aj ako stromy Bigaradia, rastúcich v slnkom zaliatych marockých citrusových hájoch.

Neroli olej je vyhľadávaný parfémistami aj aromaterapeutmi pre jeho vyššie percento prírodného linalylacetátu. Ide o jeden z vysoko odporúčaných esenciálnych olejov, ktoré sa používajú, keď chcete priniesť rovnováhu a mier do mysle, tela a ducha.

Využitie oleja z Neroli

Okrem toho, že prináša rovnováhu celému systému, esenciálny olej Neroli pokožku hĺbkovo vyživuje a omladzuje. Jeho antibakteriálne, protizápalové a antiseptické vlastnosti majú tonizujúci, čistiaci a sťahujúci účinok, ktorý pomáha pleti vyzerať prebudenejšie a živšie. Tento esenciálny olej môže pomôcť zmierniť nežiaduce svalové kŕče, znížiť menšiu bolesť a zápal . Neroli olej sa často používa na posilnenie oslabeného imunitného systému alebo na ochranu pred prechladnutím alebo chrípkou .

Emočne a energeticky esenciálny olej Neroli upokojuje. Tento esenciálny olej je vítaný v dobách situačnej úzkosti a depresie, pretože môže pomôcť uvoľniť nervy a inšpirovať kreativitu. Nerolu nás ďalej privádza do kontaktu s naším vyšším ja a môže pomôcť uľahčiť väčšie duchovné uvedomenie a porozumenie.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml