Northern Lights FAST - feminizovaná semena marihuany 5ks Fair Seeds

Cena
7,70 € s DPH

Štandardná cena
14,30 € s DPH

Ušetríte
46% (6,60 €)

Výrobca
Fair Seeds

Kód produktu
8909

ks

Táto feminizovaná, rýchlo kvitnúca rastlina konope s dominanciou indiky je dcérou manželstva medzi Northern Lights a veľmi energickou kanadskou ruderalis. viac

Popis je prevzatý od oficiálneho výrobcu Fair Seeds. Podľa platných zákonov Českej republiky má tento tovar obmedzené použitie a je určený len na zberateľské účely. (viac)


Northern Lights FAST od Fair Seeds

Jedna z najznámejších odrôd vôbec, Northern Light, je čistá indica, ktorá je obľúbená pre svoje púčiky plné živice, rýchle kvitnutie a odolnosť počas rastu. Je potomkom afganskej a thajskej landrace. Odroda Northern Light bola vyšľachtená aj na Shiva Skunk a Super Silver Haze.

Uvádza sa, že Northern Light bola pôvodne vyšľachtená v Seattli v štáte Washington, ale preslávila sa až po roku 1985 v Holandsku výrobcom, ktorý sa teraz nazýva Sensi Seeds. Z paličiek, ktoré sú posiate kryštálikmi a niekedy chytajú fialový nádych, takmer vyžaruje prenikavá sladko korenistá aróma. Psychoaktívne účinky tohto kmeňa sa pomaly dostávajú do celého tela, najprv uvoľňujú celé telo a potom vyčistia myseľ, až vám zostane len pocit snenia a eufórie.

Podrobnosti o odrode Northern Lights FAST

Genotyp: indica

Genetika: Afghani X Thai Landrace

Doba kvitnutia: 8 týždňov

Obsah CBD: nízky (0 - 1 %)

Obsah THC: 15 - 20 %

Terpény obsiahnuté v Northern Lights FAST

 Myrcen - Je to jeden z najbežnejších terpénov, ktoré sa nachádzajú v rastlinách konope. Jeho silná bylinná aróma s jemným prízvukom korenia je umocnená nádychom pižma. Nájdeme ho aj v citrónovej tráve, tymiáne, bobkovom liste a chmeli. V rastline marihuany sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída a reumatizmus.

 Karyofylen - Má typickú korenistú vôňu. Je vhodná pre ľudí trpiacich častými zápalmi horných dýchacích ciest. Jej analgetické účinky by mohli pomôcť pri zmierňovaní rôznych druhov bolesti.

 Limonen - Má citrusovú vôňu. Je vhodný aj pri problémoch s dýchaním alebo pri prvých príznakoch cukrovky.

 Terpinolen - Terpinolén sa nachádza najmä v rozmaríne a šalvii, ktoré mu dodávajú výraznú bylinno-kvetinovú vôňu doplnenú o tóny borovice. Vďaka svojej sviežej a príjemnej vôni sa hojne využíva v kozmetickom priemysle. Pridáva sa do mydiel, sprchových gélov a parfumov. Je tiež veľmi účinným repelentom, pretože jeho bylinná vôňa odpudzuje hmyz. V aromaterapii prispieva k liečbe nespavosti, porúch spánku, úzkosti, depresie a nadmerného stresu.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC vysoký (15-20%)
Výnos stredny
Umiestnenie vo vnútri, venku, skleník
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, limonen, myrcen, terpinolen
Genetika Northern Lights
Kategória Konope