Pelargónia ružová - 100% prírodný esenciálny olej (10ml) - Pestík

Cena
12,20 €

Výrobca
Pěstík

Kód produktu
8249

Skladom
ks

Chladivý, povznášajúci olej z pelargónie s vôňou ruže z Réunionských ostrovov je už dlho zbožňovaný ako pre lahodnú komplexnosť svojho buketu, tak pre širokú škálu aplikácií. viac

Pelargónia ružová ( Pelargonium graveolens var roseum)

Esenciálny olej z pelargónie, tiež známy ako geraniumový olej s vôňou ruží, je destilovaný parou z listov a kvitnúcich vrcholkov rastliny Pelargonium roseum.

Využitie oleja z pelargónie ružovej

Esenciálny olej z ruže pelargónie sa často používa v aromaterapii, starostlivosti o pleť, výrobe mydla a masážach. Je tiež mierne adstringentný, má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Olej z ružovej pelargónie sa tiež ukázal ako veľmi užitočný pri liečbe rosacei a zlomených kapilár. Tento olej je tiež široko oceňovaný ako silný pomocník pri podpore ľahkosti a milosti počas ženského mesačného cyklu.

Pelargónia je tiež známa, že je adaptogénna bylina, čo znamená, že môže pomôcť podporiť váš systém nadobličiek a jeho schopnosť riadiť vašu hormonálnu reakciu na stres. Pomáha znižovať pocity stresu a úzkosti. Vďaka svojmu vyrovnávaciemu účinku na telo a myseľ je pelargónia vynikajúcou voľbou pre zlepšenie nálady a pre podporu pocitu pohody. O jeho povzbudzujúcich vlastnostiach sa tiež hovorí, že pozdvihujú ducha a podporujú zmyselné pocity.

Ako používať

Olej je vhodný používať na aromaterapiu.

Olej je možné použiť na obohatenie kozmetických krémov, na kúpeľ či masáže.

Jedná sa o kozmetický prípravok , nie je určený na vnútorné použitie.

Parametre

Objem 10 ml