Super Skunk 3 ks feminizované semená Sensi Seeds

Cena
17,40 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
7715

Skladom
ks

Super Skunk je jedným z prvých pokusov spoločnosti Sensi o vyšľachtenie novej generácie rastlín skrížením novšej genetiky Skunk n. 1 a starej kvalitnej genetiky Afghani Hash. viac

Opis semien Super Skunk je prebratý od výrobca Sensi Seeds. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúžia výhradne pre zberateľské účely.

Super Skunk  feminizovaná semená marihuany od Sensi Seeds

Super skunk feminizované semená marihuany je jeden z prvých pokusov Sensi vyšľachtiť novú generáciu konope krížením novšie genetiky Skunk n. 1 a staré kvalitné genetiky Afghan Hash.

Semena marihuany Super Skunk bola predstavená v roku 1990 na Indica Cannabis Cupe. Oslnila kvalitou a odolnosťou rastlín a sú veľmi obľúbená medzi komerčnými pestovateľmi pre svoju silnú konštrukciu a rýchly rast.

Detaily odrody Super Skunk femina

Genetika: 80 % Indica

Dĺžka kvetu: 45 - 50 dní

Výnos: 125 g

Výška rastliny: 120 - 150 cm

Terpény obsiahnuté v Super Skunk

  Myrcen -  radí sa medzi najbežnejšie terpény vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiane či bobkovom liste a chmeli. V rastline konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

 Pinén - jeden z najbežnejších terpénov so sviežou arómou rozmarínu, bazalky a ihličia, je typický práve pre ihličnany. Vďaka svojim protizápalovým účinkom a schopnosti stretávať sa so zárodkami infekcie je v rámci aromaterapie vhodný pre ľudí trpiacich astmou.

 Limonén - bežný, ale o to bohatší terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Karyofylén - terpén zo sveta korenia, bylín a zeleniny charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp indika
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Umiestnenie vo vnútri, skleník
Výška malá (do 1 m)
Ocenenie HTCC 1.Místo, Highlife Cup 2.Místo
Náročnosť malá
Terpény karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetika Ruderalis, Afghani, Skunk
Účinná látka THC
Množstvo 3 ks