Pure Power Plant - feminizované semienka konope 3 ks, Sensi Seeds

Cena
32,10 €

Výrobca
Sensi Seeds

Kód produktu
8354

ks

Feminizovaná odroda Pure Power Plant s tajnou genetikou je rýchlo kvitnúci kmeň. Ponúka úrodu v superrýchlych časoch. Tieto kvalitné semienka s prevládajúcou sativou sú z produkcie seedbanky Sensi Seeds. viac

Pure Power Plant - feminizované semienka marihuany od Sensi Seeds

Rýchlo kvitnúci kmeň Pure Power Plant má v genotype prevládajúcu satívu. Feminizované semienka marihuany do seedbanky Sensi Seeds majú utajovanú genetiku. Je však známe, že materská sativová rastlina je z južnej Afriky a indiková rastlina pochádza z USA.

Tento kmeň produkuje bohaté výnosy. Umiestniť ho môžete ako vo vnútri, tak aj vonku. Odrode Pure Power Plant vyhovuje teplú klímu.

Rastliny sú pripravené na zber v superrýchlych časoch, preto je táto odroda ideálna pre tých, ktorí hľadajú rýchle výsledky. Doba kvetu priemerne trvá 50 – 60 dní. Vonkajší zber je možné očakávať od polovice septembra do polovice októbra.

Výnosy sa pohybujú okolo 700 g/m2.

Ďalšou výhodou tejto odrody je jej odolnosť proti plesniam.

Informácie o feminizovanej odrode konope Pure Power Plant

Genotyp: 60% sativa, 40% indika

Dĺžka kvetu: 50 - 60 dní

Výnos indoor: 450 – 600 g/m2

Výnos outdoor: 600 -700 g/m2

Výška rastliny: 100 – 140 cm

Úroda outdoor: polovica septembra/polovica októbra

Terpény obsiahnuté v rastlinách konope odrody Pure power Plant


terpen_limonen Limonen - Terpén s charakteristickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je ďalším členom rodiny terpénov konope. Limonén je silný antioxidant s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

myrcen Myrcen - Najbežnejší terpén, ktorý v rastlinách konope môžeme objaviť. Jeho vôňa je veľmi zemitá a korenistá s náznakom pižma. Myrcen je sústredený predovšetkým v kvetoch konope. Má antioxidačné a protizápalové účinky.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu krátka (do 8 týždňov)
Genotyp sativa
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Náročnosť malá náročnost
Terpény myrcen, limonen