Purple Punch Auto - samonakvétací semínka 3 ks Barney´s Farm

Cena
16,90 €

Kód produktu
7925

Skladom
ks

Samonakvitacie semienka marihuany od seedbanky BARNEY´S FARM. Odroda Purple Punch Auto vznikla spojením odrody Purple Punch a Critical Auto. viac

Popis semien cannabis odrody Purple Punch Auto je prejatý od oficiálneho výrobcu Barney´s Farm. Pri súčasných platných zákonoch SR má tento tovar obmedzené použitie a slúži výhradne na zberateľské účely.

Purple Punch Auto od BARNEY'S FARM

Samonakvitacie semená marihuany Purple Punch Auto predstavuje seedbanka Barney´s Farm. Ide o autoflowering  odrodu s prevažujúcim genotypom indika. Vznikla vďaka spojeniu kmeňa Purple Punch a Critical Auto .

Typické sú rozvetvené rastliny, vďaka čomu sa táto odroda môže pýšiť skvelými výnosmi. Ide o nenáročnú a odolnú odrodu. Je vhodná pre umiestnenie indoor aj outdoor . Doba kvetu je približne 50-60 dní.

Rastliny konope dorastajú do výšky cca 80 cm.

Detaily odrody Purple Punch Auto

Genotyp: indika 80%, sativa 20%

Genetika: Purple Punch X Critical Auto

Výška: 70 - 80 cm

Doba kvitnutia: 8 - 9 týždňov

Výnos indoor : 350 400 g/m2

Výnos outdoor: 400 g/rastlina

THC: 18%

Terpény obsiahnuté v rastline konope Purple Punch Auto

terpén karyofylén Karyofylén - Terpen prítomný v rastlinách marihuany pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje ho korenistá aróma s drevitými tónmi. Okrem protizápalových účinkov typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti.

terpen myrcen Myrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne či bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída alebo reumatizmus.

Purple punch auto - samonakvitacie semená - ukazovateľ THC

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp indika
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška malá (do 1 m)
Náročnosť malá
Terpény karyofylen, myrcen
Genetika Critical Auto, Purple Punch