Purple Punch OG - feminizované semienka 3 ks Sweet Seeds

-7%
31 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca
Sweet Seeds

Kód produktu
8317

Dominanciou Indika s dobrými výnosmi a vysokými až veľmi vysokými hladinami THC. viac

Purple Punch OG Sweet Seeds semená konope

Purple Punch OG feminizované semienka konope vytvára husté púčiky pokryté veľkým množstvom aromatickej živice. Produkcia terpénov je veľmi vysoká, takže Purple Punch OG je veľmi vhodný na výrobu extraktov a koncentrátov. Genetika Grand Daddy Purple môže spôsobiť, že niektoré rastliny zobrazia fialové/červené farby v kvetoch aj listoch.

Vôňa je lahodne komplexná, sladká a ovocná, s korenistými podtónmi OG Kush spolu s tónmi citróna. Obsahujú vysoké množstvo THC.

Tieto feminizované semienka môžeme pestovať vo vnútri aj vonku.

Genetika Purple Punch OG semená konope

Tento kmeň je hybrid produkovaný z elitného klonu Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple) s elitným klonom Star Killer (Skywalker OG Kush x Rare Dankness # 2) – dva genotypy šampiónov preslávenej prestíže na medzinárodnej scéne konope.

Detailné informácie o Purple Punch OG

Genotyp: Indika 80% / Sativa 20%

Genetika: Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple)

Výnos indoor : 400-550 g/m²

Výnos outdoor : 350-600 g/rastlina

Doba kvitnutia : 8 týždňov

THC : 18-22%

Terpény obsiahnuté v konope Purple Punch OG semená konope

Limonén Limonén - Bohatý terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Karyofilén Karyofylén - Pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti

Myrcen Myrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo v bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

Parametre

Typ kvitnutia fotoperióda
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény karyofylen, limonen, myrcen