Purple Punch OG XL Auto - feminizovaná semienka 3 ks Sweet Seeds

-29%
25 bodov do vernostného systému
Cena
25,50 €

Štandardná cena
35,90 €

Ušetríte
29% (10,40 €)

Výrobca
Sweet Seeds

Kód produktu
8337

Skladom
ks

Vysoko živicové, rýchle, produktívne, indika-dominantné auto kmeň. viac

Purple Punch OG XL Auto semená marihuany od Sweet Seeds


Tieto feminizované semienka marihuany XL Auto produkujú množstvo aromatickej živice, ktorá je silne bohatá na terpény. Jeho genetické zloženie je 71,5% indica, 27,7% sativa s iba 0,8% ruderalis. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie pestovanie a dorastá do výšky medzi 60 – 120 cm. V interiéri trvá celý životný cyklus iba 8 týždňov s výnosmi v oblasti 400 - 500 gr/m2, zatiaľ čo vonkajšie úrody budú produkovať medzi 60 - 180 gr/rastlinu. Ideálne na výrobu extraktov.

Niektoré budú vykazovať červené/fialové farby z dedičstva Grand Daddy Purple. Vôňa je veľmi silná a sladká s korenistými tónmi OG Kush. Obsah THC je 18-22% s 0,5% CBD.

Genetika Purple Punch XL Auto semená marihuany


Purple Punch OG XL Auto je produktom kríženia elitného klonu Purple Punch OG (Purple Punch) s obľúbeným autom Sweet Seeds. Kvitnúci kmeň Killer Kush Auto®.

Detailné informácie o Purple Punch XL Auto semená marihuany


Genotyp: 71,5% Indika / 27,7% Sativa

Genetika: Purple Punch OG® x Killer Kush Auto®

Výnos indoor: 400 - 500 gr/m2

Výnos outdoor: 60 - 180 gr/rastlina

Doba kvitnutia: 8 týždňov od vyklíčenia

Výška: 60-120 cm

THC: 18-22%

Terpény obsiahnuté v konope Purple Punch XL Auto semená marihuany

Limonén Limonén - Bohatý terpén s typickou arómou citrusového ovocia, v ktorom sa bežne nachádza, je silným antioxidantom s protizápalovými a protivírusovými účinkami. V aromaterapii sa používa pri sprievodnej liečbe ochorení dýchacích ciest.

Karyofilén Karyofylén - Pochádza zo sveta korenia, bylín a zeleniny. Charakterizuje korenistú arómu s drevitými tónmi. Popri protizápalových účinkoch typických pre ďalšie terpény má aj analgetický efekt, preto je nápomocný nielen pri liečbe zápalových ochorení, ale aj pri tlmení bolesti

Myrcen Myrcen - Patrí k najbežnejším terpénom vôbec. Jeho silná bylinná aróma s decentným akcentom korenia ozvláštňuje nádych pižma. Nájdeme ho v citrónovej tráve, tymiáne alebo v bobkovom liste a chmeli. V konope sa koncentruje najmä v kvetoch. Prispieva k liečbe mnohých zápalových ochorení, ako je osteoartritída či reumatizmus.

humulén Humulen - Má výraznú zemitú arómu s tónmi korenia. Pre svoje antibakteriálne a protizápalové účinky býva využívaný pri inhalácii horných aj dolných dýchacích ciest. Jeho schopnosti ocenia aj ľudia trpiaci častými zápalmi dutín, priedušiek či nosohltana.

Parametre

Typ kvitnutia samonakvétací
Verzia feminizované
Dĺžka kvetu stredná (8-10 týždňov)
Genotyp sativa, indika
Obsah CBD nízky (do 1%)
Obsah THC veľmi vysoký (nad 20%)
Výnos vysoký
Umiestnenie vo vnútri, venku
Výška stredná (1 - 1,5m)
Ocenenie neznáme
Náročnosť střední náročnost
Terpény humulen, karyofylen, limonen, myrcen